Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Millennium Secrets: Roxanne's Necklace gra
4.5714285714286
7

Millennium Secrets: Roxanne's Necklace

Jeśli jesteś zapalonym fanem gier z gatunku ukryte obiekty, z pewnością spodoba ci się nasz najnowsza gra Millennium Secrets: Roxanne's Necklace. Eksplodował tajemniczy magazyn! Od ciebie zależy czy sprawca zostanie znaleziony. Zapraszamy cie byś dołączył do śledztwa i powstrzymał potencjalne przestępstwa. Możesz pobrać Millennium Secrets: Roxanne's Necklace całkowicie za darmo. Jeśli zależy ci na grze z gustem, na tą właśnie czekałeś!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Millennium Secrets: Roxanne's Necklace. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

MILLENNIUM SECRETS: ROXANNE'S NECKLACE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MILLENNIUM SECRETS: ROXANNE'S NECKLACE

MILLENNIUM SECRETS: ROXANNE'S NECKLACE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Millennium Secrets: Roxanne’s Necklace jest drugim wydaniem z serii od JetDogs Studios. Ponownie, główną bohaterką jest prywatny detektyw Kate McCormick. Tym razem pracuje ona dla rządowej agencji dochodzeniowej, która prowadzi sprawy międzynarodowe. Zatem gra przenosi nas do czasów Aleksandra Wielkiego, w poszukiwania zaginionych skarbów na dnie morza. Gra jest de facto hybrydą ukrytych obiektów i gry przygodowej... Read more

Najmocniejszą stroną gry jest fabuła. Wprowadzenie przenosi nas w czasie, do epoki starożytnej Grecji. Dowiadujemy się, że Aleksander Wielki powierza swojej żonie Roxanne wspinały, magiczny kamień. Kamień ukryty jest w naszyjniku Roxanne. Kolejne wydarzenia obracają się właśnie wokół naszyjnika. Następnie historia toczy się w czasach współczesnych, kiedy Kate rozpoczyna śledztwo by rozwikłać zagadkę z przeszłości.

Niestety, choć fabuła wypada nieźle, gra zawodzi oczekiwania graczy. Podczas większej części gry, naszym zadaniem jest zbieranie przeróżnych przedmiotów. W rezultacie, gra szybko staje się trywialna i nudna. Przechodząc do łamigłówek, napotykamy kolejne trudności. Zadziwiający jest fakt, że najtrudniejsze z nich nie mają podpowiedzi i są niemal niemożliwe do rozwiązania. Jeśli chodzi o sceny z ukrytymi obiektami, nie ma takiej sceny, na której możemy odnaleźć wszystkie obiekty. Ten właśnie problem dotyczy opracowania graficznego gry.

Szata graficzna pozostawia wiele do życzenia, szczególnie w kwestii scen z ukrytymi obiektami. Większość z nich jest zbyt ciemna i niewyraźna co stwarza trudności w odszukaniu poszczególnych przedmiotów. Jeśli chodzi o udźwiękowienie, można powiedzieć jedynie, że jest niezłe. Jednak jaka jest wartość muzyki, gdy wszystko wokół jest przeciętne?

Millennium Secrets: Roxanne’s Necklace może być traktowana jako gra treningowa dla początkujących graczy gatunku. Weterani, których wymagania są znacznie wyższe, nie będą mieli o grze wiele do powiedzenia.