Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Millennium Secrets: Emerald Curse gra
3.3714285714286
35

Millennium Secrets: Emerald Curse

Jest to opowieść o młodej dziewczynie Kate, która decyduje się pomóc przyjacielowi! Archibald Jones - jej przyjaciel - prosi ją o dostarczenie władzom bardzo ważnej walizki z tajemnego miejsca w Nowym Jorku. Ktoś jednak chce jej w tym przeszkodzić! Musisz pomóc Kate znaleźć walizkę, wypełnić zadanie i uratować jej przyjaciela Archibalda Jonesa! Pobierz grę Millennium Secrets: Emerald Curse i poznaj ekscytującą fabułę w grze typu ukryte obiekty!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Millennium Secrets: Emerald Curse. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MILLENNIUM SECRETS: EMERALD CURSE

MILLENNIUM SECRETS: EMERALD CURSE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W nowej grze przygodowej typu ukryte obiekty Millennium Secrets: Emerald Curse od JetDogsStudios wcielasz się w rolę odważnej policjantki, której zadaniem jest rozwiązanie dziwnej sprawy.                  Poza tym, że gra jest zwyczajną grą przygodową typu point-and-click, oferuje również zadziwiająco zabawną rozgrywkę pełną klasycznego scenariusza, przyjemnych zagadek, a wszystko to w odrobinie mistycznej atmosferze. W grze występują dwa poziomy trudności na których możesz grać, ale lepiej wybierz ten prostszy. Kursor na tym poziomie migocze zawsze wtedy, kiedy znajdujesz się w pobliżu ważnego obiektu, chyba że preferujesz losowe kliknięcia. W każdym bądź razie, zawsze masz możliwość skorzystania ze wskazówek, jeśli gdzieś utkniesz. .. Read more

Millennium Secrets: Emerald Curse klasyfikuje się głównie jako gra typu ukryte obiekty, ale fani tego gatunku gier będą bardzo zawiedzeni. Musisz znaleźć wiele dziwnych przedmiotów, które często w ogóle nie pasują do otoczenia. Na domiar złego, w grze jest mało wyzwań, gdyż gracz zawsze otrzymuje wyraźne wskazówki i szczegółówe instrukcje. Innymi słowy, nie ma powodu żeby zgadywać lub zastanawiać się co zrobić dalej, ponieważ wszystko jest tak pewne jak dwa razy dwa jest cztery.                                                                                          Gdyby główna bohaterka była bardziej ekspresyjna w roli lidera lub gdyby postacie zasługiwały na większą uwagę, gra Millennium Secrets: Emerald Curse byłaby zdecydowanie lepsza lub przynajmniej zostałaby na dłużej w pamięci. Grafika nie jest zła, ani też dobra, tak samo jak atmosfera całej gry. Kolejna tandetna produkcja, nic ponadto!