Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Marie Antoinette and the Disciples of Loki gra
4.5384615384615
13

Marie Antoinette and the Disciples of Loki

Poznaj popularną i słynną śpiewaczkę operową o imieniu Josepha Duschek i pomóż jej odkryć prawdę o zatrważającej zbrodni, która mogłaby pomóc rzucić nowe światło na tajemnicze wydarzenia, które miały miejsce we Francji w XVIII wieku w nowej grze pt. Marie Antoinette and the Disciples of Loki! Będziesz musiał zbadać wspaniałe miasta jak Filadelfia, Praga, Wiedeń i poznać kilka historycznych postaci takich jak Maria Antonina, Mozart i innych. Rozkoszuj się wieloma łamigłówkami i innymi wyzwaniami. Pobierz Marie Antoinette and the Disciples of Loki za darmo i odkryj wszystkie sekrety!

MARIE ANTOINETTE AND THE DISCIPLES OF LOKI ZRZUTY EKRANU

MARIE ANTOINETTE AND THE DISCIPLES OF LOKI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Marie Antoinette and the Disciples of Loki jest kolejną grą HO wyostrzająca umiejętności poprzez łamigłówki i rozmaite logiczne zadania... Read more

W grze, scena tej przygody HO ma miejsce w roku 1787, kiedy to wcielamy się w rolę Josepha Duscheka, sławnego śpiewaka operowego. Przygotuj się więc na podróż do Francji i zbadanie sprawy morderstwa. Choć tematyka historyczna jest oczywista, gra nie jest oparta na faktach. Jednak historyczne postaci, które się tu pojawiają jak Maria Antonina, Mozart, Franklin sprawiają, że jest to kolejny, zwykły tytuł w tym gatunku.

Niestety, słynne nazwiska nie służą Marie Antoinette and the Disciples of Loki. Opowieść o morderstwie jest niewyraźna i płytka, jednak obładowana wieloma paragrafami. Łamigłówki w Marie Antoinette and the Disciples of Loki również do najtrudniejszych nie należą. Przedmioty są zbyt przejrzyste, więc nie ma problemów z ich znalezieniem. Co więcej, przycisk podpowiedzi ładuje się bardzo szybko, nie dając nam szansy na emocje.

Szczerze powiedziawszy, system nawigacji jest dziwaczny, jako, że w niektórych scenach przedmioty są maleńkie i łatwo je przeoczyć, choć sceny same w sobie są nieźle wykonane.

Podkład muzyczny nie jest zły jeśli jednak nie jesteście fanami klasycznych rytmów, lepiej będzie jak wyłączycie go na samym początku. Grafika jest bajkowa, choć dość żywa i nawet piękna.

Podsumowując, Marie Antoinette and the Disciples of Loki oferuje nam przeciętną grę i zwyczajną fabułę. Jeśli nie macie nic lepszego do roboty na weekend, możecie dać jej szansę.