PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Kelly Green Garden Queen

Gatunek: Na czasFarm Gry

Chcesz doświadczyć wiejskiego życia jak nigdy przedtem? W takim bądź razie spróbuje zagrać w nową grę na czas "Kelly Green Garden Queen"! Młoda Kelly postanowiła uciec z wielkiego miasta i spędzić kilka dni na rodzinnej farmie należącej do jej Dziadka! Teraz musi zająć sie hodowaniem owoców i warzyw. Pomóż jej stać się Królową Ogrodu!

Title - Kelly Green Garden Queen Game Download for PC and Mac Description - Get delighted with Kelly Green Garden Queen, a Na czas game created by IWin. Chcesz doświadczyć wiejskiego życia jak nigdy przedtem? W takim bądź razie spróbuje zagrać w nową grę na czas "Kelly Gree...
Kelly Green Garden Queen gra
3.2222222222222
162

KELLY GREEN GARDEN QUEEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przyjrzyjmy się uważniej “Kelly Green Garden Queen”, nowej strategicznej grze ekonomicznej firmy Iwin. Choć zajmowanie się prowadzeniem farmy w grach na czas to nic nowego, ta produkcja zasługuje na szczególną uwagę... Read more

Celem jest głównie hodowla roślin i zbieranie plonów. Gra podzielona jest na poziomy, każdy z nich to w grze jeden dzień, w ciągu którego wielu klientów zamówi kwiaty, mleko i masło. Jeśli klientom kończy się cierpliwość, jak to zwykle ma miejsce, możesz dać im na uspokojenie butelkę lemoniady. Musisz zrealizować wszystkie zamówienia przed upływem dnia. Ponieważ jest to gra na czas - czeka Cie sporo klikania! Dlatego po kilku poziomach jesteś zajęty tak bardzo, że nie masz już czasu na cieszenie się grą.

Jednak w każdym szczególe gry widać ile serca i wysiłku producenci włożyli w jej stworzenie. Miejsce Twojej pracy jest bardzo realistyczne. Oświetlenie i tło zmieniają się w zależności od pory roku, co przyczynia się do niezwykłej atmosfery gry.

Niestety da się odczuć brak swobodnego trybu gry i początkujący gracze mogą być nieco sfrustrowani, gdyż nie ma sposobu, aby uczynić grę łatwiejszą.

Pomimo, że rynek pełen jest gier o tematyce farmerskiej, “Kelly Green Garden Queen” wydaje się być świeża i oryginalna.

27, October 2009

KOMENTARZE DLA KELLY GREEN GARDEN QUEEN