Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Hodgepodge Hollow: A Potions Primer gra
4.5
20

Hodgepodge Hollow: A Potions Primer

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania nowej, zupełnie ekscytującej przygodowej gry z ukrytymi przedmiotami pt. "Hodgepodge Hollow", która zabierze Cię do świata magii. Nauczysz się tutaj jak zostać magikiem. Aby uzyskać ten tytuł, będziesz musiał odnaleźć całe mnóstwo ukrytych składników oraz przepisów na czarodziejskie mikstury. Twoje główne zadanie polegać jednak będzie na przywróceniu zaginionego skarbu do Twojego nauczyciela- gnoma. Pobierz "Hodgepodge Hollow" już teraz całkowicie za darno i zanurz się w niesamowitej atmosferze magii!

HODGEPODGE HOLLOW: A POTIONS PRIMER ZRZUTY EKRANU

HODGEPODGE HOLLOW: A POTIONS PRIMER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra pt. “Hodgepodge Hollow”, która została wydana przez BigFishGames jest gotowa przysporzyć Ci całą masę świetnej rozrywki pod jednym wyjątkiem: musisz mieć 5 czy też 6 lat. Znajdująca się tutaj fabuła też jest całkiem infantylna: gnomy są już zmęczone ciągłymi atakami smoków, więc stwierdziły, że stworzą specjalne mikstury aby ich pokonać. Mimo tego, że posiadają one specjalne przepisy oraz pełen dostęp do składników, wciąż nie są w stanie podołać zadaniu. Z tego właśnie powodu uczą Cię jak stworzyć pożądane eliksiry. Jeżeli jeszcze nie zdołaliśmy Cię zniechęcić do grania w tą produkcję z ukrytymi przedmiotami, to przygotuj się na następny cios, czyli powtarzalność w rozgrywce. Wszystko, co musisz tutaj zrobić zaczyna i kończy się zarazem na wyszukiwaniu potrzebnych składników. Jest to oczywiście całą masą frajdy, ale dla przedszkolaka. .. Read more

Cała sytuacje zaczyna się robić jeszcze gorsza z momentem zobaczenia ponurych twarzy naszych małych bohaterów. W rezultacie można odebrać wrażenie, że wszystkie otaczające Cię kwiaty, pszczółki oraz oczywiście gnomy są niesamowicie smutne, tak jakby były bardzo chore czy też zranione. Potęguje to nasratające u Ciebie poczucie winy, w szczególności w sytuacjach, w jakich musisz użyć części kwiatów, czy też pszczół.

Mimo wszystko, scenerie zawarte w “Hodgepodge Hollow” są naprawdę przepięknie skonstruowane. Jeżeli uda Ci się przeoczyć tą całą smutną atmosferę, możesz w zasadzie zacząć odczuwać radość z rozgrywki. Jeżeli jednak jesteś przyzwyczajony do wczuwania się w rozgrywane produkcje, będziesz w stanie odczuć, że działa ona na Ciebie deprymująco.

Z zamierzenia “Hodgepodge Hollow” miała być baśniową grą, jednak w rzeczywistości okazuje się ona dosyć straszna, ponieważ wszystkie występujące tutaj postacie wydają się być zaczarowane, lub nawet zamrożone. Główna wada tej produkcji polega na tym, że każda z występujących tutaj istot posiada dziwaczną mimikę twarzy oraz wygląda na zupełnie zniekształconą. Dodatkowo nikt nie jest w stanie się uśmiechnąć. “Hodgepodge Hollow” jest niesamowicie deprymującą grą. Ciekawe tylko, czy dzieciaki będą ją w stanie uznać za dobrą, bo my zdecydowanie nie.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 89 MB