Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Farm Mania gra
3.5574606116775
2158

Farm Mania

Gatunek: Na czasFarm Gry

Pomóż Annie i jej dziadkowi przeistoczyć ich ugory w tętniący biznes w tej zabawie w zarządzanie czasem! Hoduj wiele najrozmaitszych zwierząt i roślin; im więcej wyprodukujesz, tym więcej możesz kupić! Rozbuduj swoją farmę z niesamowitymi ulepszeniami i pomocnymi umiejętnościami. Podkręć emocje w zwariowanym trybie Arcade lub ciesz się urokami wiejskiego, prostego życia w trybie Casual. Odkryj w sobie farmera wraz z grą Farm Mania!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY FARM MANIA

FARM MANIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Farm Mania to rolnicza symulacja stworzona przez Realore Studio. To kolejna gra z “manią” w tytule, jednak tym razem doświadczenia są nieco inne, a satysfakcja dwa razy większa... Read more

Farm Mania to jedna z najlepszych gier symulujących życie na farmie, których na rynku jest sporo, w tym wiele dobrej jakości. Przy znacznych postępach na wspaniałej mapie zadań, będziesz już musiał nie tylko siać, podlewać, przygotowywać glebę, zbierać plony i dostarczać je, aby w końcu doczekać się zapłaty.

Możesz ulepszać wszystkie aspekty swoich działań, w tym także samą Annę. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest podanie jej puszki Strongbulla, który jest oczywistą parodią popularnego napoju energetycznego. Umożliwi to Annie szybsze wykonywanie zadań.

Jeśli nie lubisz gry na czas, Farm Mania umożliwia grę w trybie Casual, gdzie czasomierz został usunięty, co pozwoli Ci skupić się na jakości, a nie na szybkim klikaniu.

Z licznymi etapami, wieloma zwierzętami, żywą grafiką i dobrze wyważoną akcją, ta gra to świetny wybór, nawet dla znudzonych grabiami i słomkowymi kapeluszami.