Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dream Chronicles: The Book of Water Collector's Edition gra
3.7058823529412
34

Dream Chronicles: The Book of Water Collector's Edition

Na Lyrę spadł cały ogrom nieszczęść! Jej ojciec jej śmiertelnie chory, matka zaginęła, a całe jej rodzinne miało zostało przeklęte przez złowrogą Królową Snów! Pragnie ona odnaleźć pewną magiczną moc, która pozwoli zawładnąć całym światem! Tak właśnie rozpoczyna się gra pt. "Dream Chronicles: The Book of Water Collector's Edition". Zacznij grać w nią już teraz i pomórz Lurze w wykonaniu jej niełatwej misji. Będziesz tu musiał udać się podróż poprzez magiczne krainy, które padły ofiarą Królowej Snów i uwolnić rodzinne miasto naszej głównej bohaterki. Pobierz "Dream Chronicles: The Book of Water Collector's Edition" już teraz całkowicie za darmo i zanurz się we śnie!

DREAM CHRONICLES: THE BOOK OF WATER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Serie “The Dream Chronicles”, które zostały wydane przez PlayFirst stanowią jedne z najbardziej popularnych przygodówek typu wskaż i kliknij, jakie znajdują się obecnie na rynku gier komputerowych. Wszystkie wydania z tej sagi warte są odnotowania ze względu na ich udaną rozgrywkę, w której zarówno opracowanie graficzne jak i stopień wyzwania zostały bardzo dobrze opracowane. “Dream Chronicles: The Book of Water” została utrzymana w starej i tradycyjnej rozgrywce, jaka zawarta jest we wszystkich wydaniach z “Dream Chronicles”, lecz dodatkowo posiada kilka elementów zapożyczonych gier z ukrytymi przedmiotami... Read more

Zaczynając od samego początku, “Dream Chronicles: The Book of Water” została stworzona dla wszystkich tych, którym tęsknią się poprzednie wydania z tej serii. Produkcja ta stanowi absolutnie nostalgiczny powrót do przeszłości, w której możesz odwiedzić miejsca znane z poprzednich części. Znajdziesz tutaj kilkanaście zupełnie identycznych lokacji, które nie dodają sobą niczego nowego do całej fabuły. Poimo tego, w żadnym z tych miejsc nie będziesz musiał powtarzać takich samych czynności.

Jak zwykle, najsilniejszą stroną tej gry stawnowią łamigłówki. Są one znacznie różniące się od zwykłych zadań logicznych lub na odnajdywanie przedmiotów. W przeciwieństwie do większości wydań z ukrytymi przedmiotami, nie znajdziesz tutaj scenerii, które przepełnione są całą masą rzeczy i podłużną listą, przepełnioną bezużytecznymi akcesoriami. Największym plusem w “Dream Chronicles: The Book of Water” stanowi fakt, że wszystko, co masz za zadanie odnaleźć, będziesz w stanie wykorzystać podczas dalszej rozgrywki. Tym razem dostałeś jedynie jeden tryb rozgrywki i bardzo hojny system podpowiedzi.

Przygotuj się na podziwianie jeszcze większej ilości wyśmienitej grafiki, która stanowi charakterystyczną cechę dla wszystkich produkcji z serii “Dream Chronicles”. Wydaje się nam, że opracowanie graficzne jest tu jeszcze doskonalsze i żywe, a postacie-  bardziej interesujące. Niestety gra ta jest dosyć krótka, ale jeśli nie będziesz przeskaiwał przez oferowane tutaj mini gry, wciąż będziesz mógł doświadczyć pożądnej porcji rozrywki. Będąc przyjemną dla oka i ucha, wciągającą i intrygującą, “Dream Chronicles: The Book of Water” jest naprawdę dobrym wydaniem z ukrytymi przedmiotami. Mimo faktu, że obecna tutaj fabuła jest trochę niezrozumiała, daje radę pobudzić nasze zainteresowanie i odpowiedzieć na wszystkie zawarte w niej pytania.