Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Megastore Madness gra
3.8461538461538
26

Megastore Madness

Gatunek: Na czas

Megastore to miejsce, w którym możesz kupić niemal wszystko, od opon samochodowych, poprzez skarpetki i komputery, kończąc na bieliźnie i ravioli. "Megastore Madness" to gra na czas, która pozwoli Ci prowadzić taki sklepowy moloch. Twoim zadaniem będzie zapełnienie półek i usatysfakcjonowanie klientów. Jeśli zobaczysz, że któryś z klientów czerwienieje ze złości, musisz natychmiast mu pomóc, w przeciwnym razie wyjdzie, a Ty stracisz pieniądze. Dobrej zabawy!

MEGASTORE MADNESS ZRZUTY EKRANU

MEGASTORE MADNESS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Megastore Madness” to nowa gra na czas firmy Big Blue Bubble. Możesz tutaj sprawdzić się w roli menadżera sklepu. Z tytułu gry można by wywnioskować, że sklep ten będzie ogromny, ale to nie do końca prawda. Prawdopodobnie twórcy gry nigdy nie widzieli prawdziwego hipermarketu, więc ich dzieło przypomina raczej wiejski supermarket... Read more

Jest to klasyczna gra na czas, bez żadnych nowatorskich modyfikacji, oryginalnych bonusów, czy doładowań. Twoim celem jest zagwarantowanie, że wszystkie półki są pełne oraz pomoc klientom w znalezieniu tego, czego potrzebują, a także obsługa kasy. Wszystko to jest raczej proste. Pytanie, czy to dobrze, czy nie?

Wszystkie gry tego typu umożliwiają Ci wydanie zarobionych pieniędzy na nowym wyposażeniu i dekoracjach. W “Megastore Madness” wszystkie ulepszenia są Ci przyznawane automatycznie, co jest lekkim rozczarowaniem, gdyż wydawanie pieniędzy to zazwyczaj najbardziej interesująca część gry.

W grze mało jest urozmaiceń i mało prawdopodobne, że zagrasz w nią więcej niż raz, jednak mimo to niektórym gra może wydać się bardzo wciągająca. Możemy polecić ją początkującym graczom, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z tego typu grami na czas oraz prawdziwym fanom tego gatunku. Mamy nadzieję, że gra ta znajdzie swoich zwolenników!

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 6.0

Hard Drive: 24 MB