Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dream Chronicles: The Chosen Child gra
4.1803278688525
61

Dream Chronicles: The Chosen Child

Ta gra zaprasza do tajemniczego świata magii. Należy szukać ukrytych przedmiotów i rozwiązywania różnych zagadek, aby pomóc Faye, który próbuje zapisać córki od zła Fairy Queen Lilith. Emocjonujący działki i wyzwanie przygody będzie można grać do końca gry. Ta gra to trzecia część słynnego nagradzanymi Dream Chronicles serii, więc nie będzie rozczarowany!

DREAM CHRONICLES: THE CHOSEN CHILD ZRZUTY EKRANU

DREAM CHRONICLES: THE CHOSEN CHILD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trzecia z serii gier “Drem Chronicles” stworzona przez PlayFirst jest godną następczynią poprzednich części. Grając jako Faye wybierasz się w podróż do magicznego świata w poszukiwaniu swojego męża i córki... Read more

“The Chosen Child” to, ponownie, poszukiwanie ukrytych przedmiotów, więc będziesz musiał odwiedzić wiele magicznych miejsc, aby wypełnić swoje zadanie. Poza tym musisz rozwiązać różne łamigłówki, na przykład polegające na powtarzaniu słyszanej melodii, przejściu przez labirynt i innych oryginalnych zadaniach. W odwiedzanych miejscach zbierzesz też części snów, które dodasz do swojego dziennika snów oraz senne klejnoty, które będziesz musiał uzupełnić. Te rzeczy pomogą Ci otworzyć pokój Nexusa - kolejne wyzwanie dostarczające jeszcze lepszej zabawy!

Grafika jest naprawdę świetna! Niesamowite efekty wizualne, przyjemne otoczenie i płynna animacja dają wrażenie solidnego wykonania. Ścieżka dźwiękowa także jest dobra i nie sprawia, że chcesz ją wyłączyć.

Jeśli chodzi o długość gry, to jest ona zbyt krótka i cała historia kończy się niespodziewanie, co nieco nas rozczarowało. Co może się także nie spodobać, to system podpowiedzi. W swoich poszukiwaniach jesteś zdany zupełnie sam na siebie, więc jeśli utkniesz - nic Cię nie uratuje.

Ogólnie “The Chosen Child” to wciągająca i piękna gra, łącząca harmonijnie poszukiwanie ukrytych przedmiotów z rozmaitymi mini-grami.