Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dracula: The Path of the Dragon - Part 3 gra
4.5384615384615
13

Dracula: The Path of the Dragon - Part 3

Przygody Ojca Arno kontynuują się w "Dracula: The Path of the Dragon - Part 3"! Po odkryciu biblioteki Irny, Ojciec Arno porzucił wszelkie wątpliwości wraz ze świecą i książką i wciąż zamierza pójść Drogą Smoka w celu wyeliminowania zastępcy! Arno powraca spowrotem do Vladoviste w celu przeprowadzenia dochodzenia i odkrywa, że nie jest on jedyną osobą, która podążaą Drogą Smoka. Odeprzyj hrabiego Draculę podczas grania w "Dracula: The Path of the Dragon - Part 3" i rozwiązywania łamigłówek! Możesz pobrać tą grę całkowicie za darmo!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dracula: The Path of the Dragon - Part 3. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DRACULA: THE PATH OF THE DRAGON - PART 3 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DRACULA: THE PATH OF THE DRAGON - PART 3

DRACULA: THE PATH OF THE DRAGON - PART 3 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dracula jest postacią, której nie trzeba chyba nikomu przypominać, ale musimy się upewnić, że zostaniesz poprawnie wprowadzony do tej makabrycznej opowieści. “Dracula: Path of The Dragon – Part 3” stanowi ekscytującą, ostatnią już część przygodowej trylogii opowiadającej o złowrogim wampirze, Harbii Draculi... Read more

Rozpoczynasz swoją przygodę w tym samym miejscu, w którym zakończyła się jej poprzednia część. Gra “Dracula: Path of The Dragon – Part 3” została utrzymana wedle głównych założeń trylogii: znajdziesz tutaj bardzo realistyczną grafikę oraz konwecjonalną rozgrywkę. Jeżeli jednak można było zarzucić drugiej części brak wyzwania, to to wydanie nadrabia ten minus z nawiązką.Powinieneś zrozumieć, że nie będziesz miał tu do czynienia ze zwykłą przygodówką typu wskaż i kliknij, ale intrygującą grą, która posiada złożoną fabułę, w której nie ma miejsca na przypuszczenia czy też próżnowanie. Coprawda byliśmy rozczarowani ilością łamigłówek, jaka została nam zaoferowana w drugim wydaniu, jednak najnowsza część zdecydowanie podreperowała tą sekcję. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie zadania są tu idealne, niemniej jednak przyjemnie jest zagrać dla odmiany w coś nieco bardziej ambitnego.

“Dracula: Path of The Dragon – Part 3” jest zdecydowanie dłuższa od swojej poprzedniczki. Spotkasz się tutaj z wieloma postaciami, które powinny być Ci znajome już z poprzednich części oraz oczywiście napotkasz się także na zupełnie nowe twarze. Opracowanie graficzne oraz podkład głosowy idealnie pasują do dreszczowej i przerażającej atmosfery, jaka panuje w tej grze. Podczas gdy część z postaci, na jaką przyjdzie Ci się natknąć nie wygląda realistycznie, będzie ona przynajmniej sprawiała wrażenie logicznej i zwartej. Scenerie, tło muzyczne oraz fabuła idealnie łączą się ze sobą tworząc wspaniałą grę o pożądnych podstawach.

Podsumowywując, produkcja ta nie jest wcale taka przerażająca, jak można by się początkowo po niej spodziewać. Pomimo tego, da ona radę przykłuć Twoją uwagę i wciągnąć Cię głęboko w otchłanie swojej legendy. Jeżeli nigdy wcześniej nie czytałeś opowieści o Draculi, gra ta pomoże Ci wypełnić braki w wiedzy. Przygotuj się zatem na bite 7 godzin fantastycznej rozgrywki!