Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Premature Burial Collector's Edition gra
3.4857142857143
35

Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Premature Burial Collector's Edition

Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Premature Burial Collector's Edition, jest nową mrożącą krew w żyłach grą z gatunku HO przygoda i łamigłówki, która odtwarza wydarzenia, zawarte w książce pod tym samym tytułem. Przejdź się przez pokoje by znaleźć przyczynę nagłej śmierci pewnej kobiety. Dołącz do słynnego detektywa Dupina i odkryj prawdę! Czy to dziwny traf czy tez prawdziwe morderstwo? Pobierz Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Premature Burial Collector's Edition całkowicie za darmo i odkryj sekret.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE PREMATURE BURIAL COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE PREMATURE BURIAL COLLECTOR'S EDITION

DARK TALES: EDGAR ALLAN POE'S THE PREMATURE BURIAL COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Niemalże codziennie prezentujemy wam streszczenie gry z gatunku ukryte obiekty, jednak tylko dlatego , że wszystkie są bardzo interesujące, wciągające i warte waszego czasu. Większość z nas odkrywając nowa grę ma wrażenie, że fabuła jest nam znana. Może się to zdarzyć tylko w przypadku gdy deweloperzy prezentują nam dodatki do znanych serii. Tales: Allan Poe’s The Premature Burial Collector’s Edition jest grą, na która czekaliśmy od dawna... Read more

Pierwszym słowem, które rwie się z ust, gdy myślimy o niej to : bomba. Gra zawiera wszystko, co lubią gracze. Miły wstęp, kojące dźwięki, przyjemna acz powtarzająca się muzyka, doskonałe podkłady głosowe, czyste i dopasowane do ówczesnych czasów a także pasujące do ruchu warg. Jednak jeśli czytasz szybciej niż mówią postacie może być to denerwujące. Nudne jest czekanie na kolejny dialog postaci. Dark Tales: Allan Poe’s The Premature Burial Collector’s Edition zrobione jest w trybie szerokiego ekranu, co jest dobrym rozwiązaniem. Grafika jest wspaniała, kolory są czyste i jaskrawe. Fabuła jest bardzo dobra i intrygująca. Jest tu mnóstwo nowych łamigłówek, narzędzia znajdowane po drodze są logicznie dopasowane do fabuły i używane są w odpowiednich miejscach. Jest tu także dużo scen z ukrytymi obiektami.

Jeśli nie podobały ci się inne gry tej serii, wydaje nam się, że ta będzie wyjątkiem. Podsumowując, Dark Tales: Allan Poe’s The Premature Burial jest świetna grą. Powinniśmy podziękować twórcą za tą fajną grę, która nie wymaga wytężonej pracy mózgu a odpręża i relaksuje.