Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Dimensions: Wax Beauty gra
4.6
5

Dark Dimensions: Wax Beauty

Królowa Piękności osobiście poprosiła o ocalenie miasta! Ważne zadanie, prawda? Pomóż jej królewskiej mości w nowej, niezwykłej grze HO zatytułowanej Dark Dimensions: Wax Beauty! Zbadaj miasto i znajdź winowajcę! Może to brak królowej lub jego dziewczyna? Złap przestępcę i nie pozwól by urzeczywistnił on swoje nikczemne plany! Odkryj wszystkie sekrety, znajdź wszystkie potrzebne przedmioty i spędź miło czas rozwiązując podchwytliwe łamigłówki. Pobierz Dark Dimensions: Wax Beauty już teraz, ciesząc się wspaniała grą i odkrywając całą, przerażającą prawdę! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dark Dimensions: Wax Beauty. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DARK DIMENSIONS: WAX BEAUTY ZRZUTY EKRANU

DARK DIMENSIONS: WAX BEAUTY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Dark Dimensions: Wax Beauty jest kolejną mroczną, nawiedzoną historyjką HO łamigłówki stworzoną przez Daily Magic productions, przypominająca nam tony innych, mrocznych, nowoczesnych gier. Tym razem, opowieści daleko od oryginalności. Wykorzystuje ona zwyczajne ludzkie przywary takie jak zazdrość, złość, winę, egoizm i tak dalej….. Read more

W grze Dark Dimensions: Wax Beauty trzeba będzie zbadać miasteczko by odkryć prawdę schowaną za zasłoną tajemnicy i dziwnym, złowrogim muzeum figur woskowych. Znajduj mnóstwo ukrytych przedmiotów, rozwiązuj łamigłówki i przemierzaj sceny z ukrytymi obiektami no i zrób co możesz by nie uwieczniono twojej postaci w wosku. Jak łatwo stwierdzić, jest to klasyczna historyjka, charakterystyczna dla gatunku, wypełniona tymi samymi wadami, jakie posiadają rzesze podobnych gier: ciut za wiele mrocznych, powtarzających się scen HO i w większości proste łamigłówki. Choć scenom kolorów nie brakuje, podobnie jak interaktywnych obiektów, wciąż wyglądają płytko i niezbyt zachwycająco. Są tu dwa, standardowe tryby gry (zwykły i zaawansowany), jednak w tym czy innym wypadku w Dark Dimensions: Wax Beauty zagramy około paru godzin. Podkład muzyczny nie jest niczym wyjątkowym, choć możemy usłyszeć parę przerażających dźwięków, co dokłada się do posępnego nastroju gry. Dziennik to chyba rodzaj dowcipu jako, że podażą za fabułą jednak nie zawiera żadnych wskazówek czy wytycznych, a dodatkowo nieustannie się mieni co jest dość irytujące i wyróżnia się na tle mrocznej, ciemnej scenerii.

Zatem jeśli poszukujecie czegoś nowego i wyzywającego Dark Dimensions: Wax Beauty może być jedynie wielkim rozczarowaniem. Jeśli jednak jesteście zatwardziałymi fanami dramatyzmu i ponurych scen, zapewne wam się spodoba.