Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Dimensions: City of Fog Collector's Edition gra
3.5952380952381
42

Dark Dimensions: City of Fog Collector's Edition

Sto lat temu mgła pochłonęła miasto Silverstown i od tego czasu słuch o tym miejscu zaginął. Podczas grania w naszą najnowszą produkcję z Ukrytymi Przedmiotami pt. "Dark Dimensions: City of Fog Collector's Edition", wybierzesz się na poszukiwania tego zapomnianego miasta. Otwórz tajemnicze drzwi i odkryj czyhające się za nimi sekrety! Czy uda Ci się poradzić sobię z wyzwaniem z przeszłości? Czy nie boisz się wkroczenia do Ciemnego Wymiaru? Zacznij zatem grać w tą grę już teraz! Możesz pobrać "Dark Dimensions: City of Fog Collector's Edition" całkowicie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DARK DIMENSIONS: CITY OF FOG COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

DARK DIMENSIONS: CITY OF FOG COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Dark Dimensions: City of Fog” jest nową, dreszczową przygodówką z ukrytymi przedmiotami, której fabuła krąży wokół pewnego zaginionego miasta. 100 lat temu dziwna mgła pochłonęła Silvertown wraz z jego wszystkimi mieszkańcami. Teraz, wiele lat po tym wydarzeniu masz szansę przeprowadzić bardzo interesujące dochodzenie: otworzyć zakazane pokoje, zebrać różne rzeczy i rozwiązać podwytliwe łamigłówki... Read more

Ta świeża gra z ukrytymi przedmiotami od Daily Magic Productions przedstawia nam nie tylko intrygujący scenariusz ale także wrzuca nas w wir dosyć zajmującej rozgrywki. Będziesz musiał się tutaj trochę nachodzić pomiędzy sceneriami i powrócić do niektórych z nich w celu poszukiwania niezbędnego przedmiotu, który będziesz w stanie użyć w innym miejscu. Każda z planszy z ukrytymi przedmiotami posiada wiele interaktywnych opcji. Świetne wyzwanie stanowi tu brak jakichkolwiek wskazówek czy podpowiedzeń odnośnie tego, co powinieneś odnaleźć aby rozwiązać dane zadanie.

Wizualnie, “Dark Dimensions: City of Fog” jest niesamowicie przejrzyste oraz wyraźne. Pomimo tego, odnajdziesz tu kilka scenerii, w których kolor i światło będą dosyć przygaszone, co znadcznie utrudni Ci poszukiwanie. Właśnie z tego powodu czasami możesz się poirytować, kiedy akurat przyjdzie Ci szukać czegoś bardzo drobnego. Na całe szczęście przycisk wskazówek się dosyć szybko przeładowywuje, ale możliwość przeskoczenia mini-gier zajmuje już stosunkowo więcej czasu. Podkład głosowy jest bardzo dobry, z wieloma różnymi efektami dźwiękowymi. Jeżeli chodzi zaś o tło muzyczne, to jest ono wystarczająco dreszczowe aby w pełni wspierać atmosferę tej gry. Dzięki wysokiej jakości produkcji, będziesz mógł doświadczyć kilkunastu jeżących włos na skórze momentów, przez które niemalże wyskoczysz z własnej skóry.

Podsumowywując, “Dark Dimensions: City of Fog” zawiera w sobie wszystkie najlepsze cechy gier z ukrytymi przedmiotami: wciągającą fabułę, ekscytujące rozwijanie się opowieści oraz wspaniałe opracowanie graficzne. Gra ta na pewno Cię nie znudzi.