Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Arizona Rose i Zagadki Piratów gra
3.8461538461538
13

Arizona Rose i Zagadki Piratów

Pomóż Arizonie Rose złamać sprytny kod i odnaleźć ukryte skarby w nowej, ekscytującej i ujmującej grze zatytułowanej Arizona Rose i Zagadki Piratów Przemierzaj wspaniałe sceny z ukrytymi przedmiotami, zbierz obiekty, których potrzebujesz i rozwiązuj różnorodne, wyzywające łamigłówki!Odkryj niezwykłe doładowania, graj w mini-gry i odblokuj 15 nagród! Arizona Rose i Zagadki Piratów z ponad 200 poziomami, wciągającą grą i mnóstwem innych odlotowych cech zapowiada się całkiem nieźle!

ARIZONA ROSE I ZAGADKI PIRATÓW ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ARIZONA ROSE I ZAGADKI PIRATÓW

ARIZONA ROSE I ZAGADKI PIRATÓW RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Anawiki Games ostatnio wypuściło na rynek nową grę HO puzzle zatytułowaną Arizona Rose and the Pirates’ Riddles i jestem już gotowa podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami! Nie trudno się domyśleć, że fabuła gry kręci się wokół postaci Arizony Rose i pirackiego skarbu, który zamierza ona odnaleźć. Jeśli więc lubicie polować na skarby, Arizona Rose and the Pirates’ Riddles z pewnością trafi w wasze gusta!.. Read more

Łącząc fascynujące łamigłówki i sceny z ukrytymi przedmiotami z niezwykle przekonująca fabułą, Arizona Rose and the Pirates’ Riddles nie pozwoli wam oderwać się od ekranów do czasu gdy nie skończycie gry lub też spadniecie z krzeseł z przemęczenia. Biorąc pod uwagę dużą ilość poziomów, bardziej prawdopodobna jest druga opcja.

Łamigłówki i mini-gry biorą górę nad scenami z ukrytymi obiektami, więc zanim pobierzecie grę przemyślcie czy wolicie łamigłówki bardziej od skomplikowanych problemów logicznych i chcecie radzić sobie z nimi przez parę godzin. Gra w większości składa się z licznych łamigłówek, które krzyżują w sobie elementy sudoku i sapera. Znajdziemy tu także inne zagadki, wliczając w to łamigłówki z figurami geometrycznymi, jednak te są znacznie mniej liczne.

Jeśli chodzi o sceny z ukrytymi przedmiotami, przez większa część gry są dość łatwe. Przedmioty do znalezienia zwykle lezą na widoku i odróżniają się z tła, więc nie konieczne jest nawet sprawdzanie listy by je wskazać. Zamiast nazw przedmiotów, które mamy odszukać, lista zawiera ich zarysy, co czyni nasze zadani łatwiejszym. W trybie casual nie ma kary za klikaninę a przycisk podpowiedzi ładuje się niemal natychmiast. Z pewnością, ciężej jest w trybie Trudnym, ale wciąż nie ma tu nic nadzwyczajnego.

Na koniec, grafika wygląda całkowicie przestarzale. Większość tła jest niejasna i nieprzejrzysta, szczególnie w wysokiej rozdzielczości. Scena otwierająca jest imponująca, ale także zbyt spikselowana. Gdyby gra została stworzona w roku 2008, byłoby to arcydzieło. Jednak nawet dziś, Arizona Rose and the Pirates’ Riddles ma szansę by stać się jedną z waszych ulubionych gier, jeśli nie obchodzi was grafika i kochacie wyzywające łamigłówki Miłej zabawy!