Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty gra
3.1882352941176
85

Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty

Masz możliwość odbycia podróży do Chin. Ich historia zawiera w sobie tysiące legend, a jedna z nich dotyczy Zapomnianej Dynastii. Jej członkowie uzyskali złą sławę poprzez swoje udziały w czarnym rynku. Jeżeli masz ochotę zanurzyć się w świecie "lewych" interesów i nie obawiasz się ocierania się o niebezpieczeństwo, to ta gra na pewno przypadnie Ci do gustu. W grze pt. "Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty", odnajdziesz liczne, niesamowicie klarowne i malownicze scenerie z ukrytymi przedmiotami, dzięki którym cała rozgrywka zyska dwa razy więcej na grywalności. Będziesz musiał odkryć tutaj 25 różnych lokacji i zrobić wszystko, co znajduje się w Twojej mocy aby odnaleźć ponad 2000 ukrytych przedmiotów. "Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty" jest grą, która zanurzy Cię w niezapominalnej mieszance intrygującej fabuły, wspaniałej grafiki oraz wciągającej rozgrywki.

AMAZING ADVENTURES: THE FORGOTTEN DYNASTY ZRZUTY EKRANU

AMAZING ADVENTURES: THE FORGOTTEN DYNASTY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty” stanowi już czwartą część serii z ukrytymi przedmiotami od SpinTop Games, która rozpoczyna się od dziwnego listu, w którym proszony jesteś o odkrycie tajemnicy kryjącej się za pewną zapomnianą, starożytną dynastią... Read more

Rozgrywka jest tu dosyć typowa jak dla tego typu produkcji, więc zdoła ona zainteresować sobą głównie zagorzałych fanów gier z ukrytymi przedmiotami. Oznacza to, że nie będzie Ci dane odkrywanie żadnych interesujących miejsc ani też zagłębianie się w intrygującą fabułę. Dostaniesz tutaj zywkłą wewnętrzną mapę oraz instrukcje gdzie się udać i które zadanie rozwiązać, aby przy okazji dowiedzieć się kilku interesujących faktów na tamt chińskiej kultury. Pomiędzy sceneriami z ukrytymi przedmiotami, będziesz musiał przechodzić przez mini gry w celu odblokowania kolejnych teł. Pomimo faktu, że znajujące się tu zagadki są naprawdę zróżnicowane, to są one zupełnie standardowe i brakuje im orginalności.

Z 25 misjami do wykonania, “Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty” zawiera po trzy scenerie z ukrytymi przedmiotami na każdą misję, wraz z taką samą ilością zagadek i mini gier. Niestety opracowanie graficzne może przyprawić Cię o kłopoty w odnajdywaniu niektórych przedmiotów z powodu dużej ilości ciemnych zakamarków, które cisną się wręcz na oczy. No cóż, jest to kolejny trik, który ma za zadanie zwiększenie trudności całej gry i zmuszenie Cię do skorzystania z podpowiedzi lub ukarania za bezcelowe klikanie.

Posumowywując wszystkie aspekty tej przygodówki, “Amazing Adventures: The Forgotten Dynasty” wychodzi dosyć miernie ze względu na małą różnicę w rozgrywce w stosunku do swoich poprzedniczek. Patrząc ze strony scenerii z ukrytymi przedmiotami, dochodzimy do wniosku, że producenci powinni konstruować swoje je z większą uwagą. Jeżeli jesteś fanem serii “Amazing Adventures” lub po prostu interesujesz się kulturą orientu, powinieneś odnaleźć w tej produkcji wszystko, czego szukasz. Miłej zabawy!