Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Amazing Adventures: The Caribbean Secret gra
3.5391304347826
115

Amazing Adventures: The Caribbean Secret

Jak mówi legenda, wypełniony złotem statek marynarki hiszpańskiej zaginał 300 lat temu na Morzu Karaibskim i nigdy nie został odnaleziony. Odszukaj mnóstwo dobrze ukrytych przedmiotów w 25 malowniczych zakątkach Karaibów, aby zdobyć Tajemniczy Skarb. Musisz uporać się z mnóstwem mini gier na ponad 100 poziomach, zanim zakończysz swoją przygodę! Baw się dobrze dzięki tej rozkosznej grze i podziwiaj przepiękną grafikę w trybie relaksującym. Pomóż muzeum odszukać te skarby!

AMAZING ADVENTURES: THE CARIBBEAN SECRET ZRZUTY EKRANU

AMAZING ADVENTURES: THE CARIBBEAN SECRET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

SpinTop Games oferuje Ci wizytę w dżungli i przyjemną podróż przez Morze Karaibskie w nowej grze przygodowej, zatytułowanej “Amazing Adventures: The Caribbean Secret”.  .. Read more

W każdym miejscu otrzymasz listę 10 przedmiotów do odszukania i Twoim pierwszym zadaniem będzie domyślić się, o jakie przedmioty chodzi. Co prawda czasami będzie jasno napisane, że musisz odnaleźć np. kawę, jednak przeważnie lista będzie zawierać takie sformułowania jak “poszukiwacz orzechów” czy “pistolet na kółkach”. Na każdym poziomie musisz też wykonać zadanie, takie jak np. zapalenie latarni, znajdując odpowiedni przedmiot i umieszczając go we właściwym miejscu.

Jeśli chodzi o otoczenie, jest ono absolutnie cudowne, tętniące barwami i detalami. Przedmioty na szczęście są powiększone, dzięki czemu są widoczne, ale większość z nich dobrze maskuje się dzięki rozmaitym cieniom, kształtom i kolorom tła. Nie będziesz musiał wytężać wzroku, żeby dostrzec jakąś drobinkę ukrytą w kącie, ale będziesz musiał przyjrzeć się uważnie, żeby zauważyć, że np. palma za oknem nie jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka. Jeśli utkniesz, możesz skorzystać z odnawialnych podpowiedzi, ale powstrzymaj się jeśli możesz; przejście poziomu bez korzystania z podpowiedzi da Ci spory bonus punktowy. 

Po odszukaniu każdej porcji przedmiotów musisz rozwiązać serię łamigłówek, aby odkryć kolejne miejsce. Będą to puzzle, szukanie różnic i inne, więc z pewnością Cię nie znudzą, ale nie będziesz też mógł ich pominąć. Wszystkie gry z serii “Amazing Adventures” były fantastyczne i “Carribean Secret” nie stanowi wyjątku. Od muzyki, aż po grafikę - wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Także widoki są całkiem przyjemne - skoro i tak musisz przyglądać się otoczeniu, dlaczego nie miałyby to być wspaniałe krajobrazy wysk tropikalnych. Musimy przyznać, że to całkiem fajna gra!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 54 MB