Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
9: The Dark Side Collector's Edition gra
4.5
12

9: The Dark Side Collector's Edition

Wyrusz w niezwykłą podróż do Pragi w nowej, ekscytującej grze HO pt. 9: The Dark Side Collector's Edition! Według starożytnej legendy, jesteś prawdopodobnie ostatnim potomkiem rodu, który może pokonać zło zaklęte w pięknym mieście. Stań się wiecznym wojownikiem, który położy kres złu! Ekscytujące łamigłówki i wspaniałe sceny czekają na ciebie w nowej grze 9: The Dark Side Collector's Edition! Możesz zostać kolejnym bohaterem!

9: THE DARK SIDE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY 9: THE DARK SIDE COLLECTOR'S EDITION

9: THE DARK SIDE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przemierzanie świata złych mocy to nasza codzienność. Dzisiejsza gra HO przygoda i łamigłówki od Play Favorite Games, zatytułowana 9:The Dark Side także posiada demoniczną atmosferę i wiele złych postaci, które przejmują kontrolę nad wszystkim co napotkają. Pewnie już wiecie co robić?.. Read more

Wydarzenia mają miejsce w czasach średniowiecznych, gdzie naszym zadaniem jest badanie wspaniałego miasta – Pragi i powstrzymanie złych mocy. Naturalnie, taka opowieść jest nam dobrze znana. Może macie już dosyć poszukiwań smoków, mieczy, tarczy itp. w scenach z ukrytymi przedmiotami, jednak tu wykonanie wizualne jest rewelacyjne. Sprawna nawigacja i gładka gra czynią z 9:The Dark Side jedną z nowoczesnych gier HO.

Gra zawiera dobrą porcję wyzwań: dość trudne łamigłówki i liczne mini-gry. Jeśli ukończysz łamigłówki HO bez użycia podpowiedzi lub też przejdziesz mini-grę bez omijania jej, zyskujesz nagrody. Dzięki wspaniałym ilustracją, szukanie przedmiotów jest bardzo miłe i przyjemne.

Podsumowując, trudno jest wymyślić temat, który nie byłby już wcześniej wykorzystany w grze. Jeśli producenci wciąż drążą te same tematy, ryzykują utratę reputacji. Na szczęścia, Play Favorite Games dali radę ubrać stary temat w świeżą szatę graficzną. Muzyka doskonale pasuje do nastroju gry, jedna czasami jest zbyt nachalna. Jednakże jest to dobry początek jak na tak mało doświadczonego dewelopera jak Play Favorite Games.