Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
9: The Dark Side Of Notre Dame Collector's Edition gra
3.875
8

9: The Dark Side Of Notre Dame Collector's Edition

Wciągająca gra i ekscytująca fabuła czekają na ciebie w nadchodzącym sequelu wspaniałej gry HO 9: The Dark Side of Notre Dame! Udaj się do stolicy Francji, Paryża i powstrzymaj zło! Zbadaj niezwykłe scenerie, poznaj wspaniałe postaci i rozwiąż wiele, ciekawych łamigłówek! Wspaniała grafika tej ekscytującej przygody nie pozwoli ci pozostać obojętnym! Poczekaj na ukazanie się 9: The Dark Side of Notre Dame i od razu zanurz się w ten wspaniały świat!

9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY 9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION

9: THE DARK SIDE OF NOTRE DAME COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego najpiękniejsze miasta świata przedstawiane są tak stereotypowo? Weźmy na przykład Paryż – mówi się, że Paryż to miasto światła, miłości i romansu, ale nigdy nie słyszeliśmy o nim nic tajemniczego. Tak jakby druga strona miasta nie istniała. Jednakże, studio deweloperskie Play Favourite Games rzuca na to inne światło i przedstawia nowa grę zatytułowaną  9: The Dark Side of Notre Dame. Jeśli jesteście zainteresowani odkryciem nowego oblicza Paryża, jego tajemnic może nawet najskrytszych sekretów i jeśli lubicie przygody, dołączcie do nas w tej podróży i pobierzcie darmową wersję gry! Gdy już przeczytacie nasza recenzję być może zdecydujecie się zakupić pełną, nielimitowaną wersję!.. Read more

To, na czym skupia się każda nowoczesna gra to fabuła. Jako, że jest to jedna z najistotniejszych cech każdej gry HO, producenci 9: The Dark Side of Notre Dame postarali się by była ona oryginalna i pokazywała Paryż jako miasto pełne tajemnic. Jesteśmy więc w Paryżu, gdzie spokojnie spędzamy wakacje. Ni stąd ni zowąd, otrzymujemy telefon z policji, która potrzebuje naszych umiejętności detektywistycznych w pewnej sprawie. Dowiadujemy się, że podczas Festiwali Głupców zaginął pewien turysta! To w sumie nic dziwnego, ale turysta ten został porwany przez gargulców z katedry Notre Dame! Jako, że nasza specjalizacją jest tajemna sztuka jesteśmy więc odpowiednią osobą by rozwikłać sprawę! Jedyną wskazówką, która mamy jest tajemniczy klejnot o magicznych właściwościach! Jeśli chcecie dowiedzieć ie więcej, zagrajcie już teraz!

Następny przystanek: grywalność  9: The Dark Side of Notre Dame. Gra opisana jest jako przygodowa gra HO z elementami łamigłówek i mini-gier. Te udane połączenie daje nam możliwość wyboru wielu opcji: po pierwsze trzy poziomy trudności i inne podstawowe opcje. Mamy tu osiem rozdziałów wyśmienitej zabawy i tajemnic, dodatkowo jeden rozdział bonusowy (dostępny w wydaniu kolekcjonerskim) Gra rzuca na nas wiele scen HO, które aktywowane są bardzo inteligentnie, więc gra toczy się płynnie. Sceny te są dobre i ciekawe. Natykamy się tu tez na wiele łamigłówek i mini-gier. Niestety, niektóre łamigłówki nie są zbyt oryginalne, ale trzeba przyznać, że rzadko dziś można utrafić w coś naprawdę innowacyjnego.  Obracanie, przekładanie i łączenie okręgów to zwykłe mini-gry, które często spotykamy. Dobrą cechą w grze jest mapa do szybkiego podróżowania, mnóstwo osiągnięć i rzeczy, pomocny jest też towarzyszący nam gargulec!

Na koniec przyjrzyjmy się bliżej grafice i muzyce. Grafika jest fenomenalna: Pięknie odzwierciedlony Paryż, śliczne sceny i przepiękna katedra Notre Dame. Muzyka w tle jest doskonała, przywodząca na myśl Francję. Jednakże, podkłady głosowe nie są za dobre, co jest jedynym minusem.

Podsumowując,  9: The Dark Side of Notre Dame jest wyśmienita grą HO w duchu przygodowym z wieloma łamigłówkami i mini-grami, doprawiona idealna grafikę i solidną grą. Znajdziemy tu tez kilka wad, ale nie popsują ona doskonałej zabawy! Miłej gry!