Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Ye Olde Sandwich Shoppe gra
3.1851851851852
27

Ye Olde Sandwich Shoppe

Wyobraź sobie, że kanapki w ogóle nie istnieją i to Ty jesteś szczęśliwcem, który wpada na pomysł, aby włożyć szynkę, ser i sałatę między dwie kromki chleba. Otwórz pierwszy sklep z kanapkami na świecie i wykorzystaj swoje umiejętności gry na czas, aby rozpowszechnić ten rodzaj posiłku. Dochody możesz wydać na tworzenie nowych rodzajów kanapek.

YE OLDE SANDWICH SHOPPE ZRZUTY EKRANU

YE OLDE SANDWICH SHOPPE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Ye Olde Sandwich Shoppe” to gra na czas wydana przez firmę Mean Hamster. Grasz jako Elise, wynalazczyni kanapek. Twoim celem w grze jest stworzenie słynnej na cały świat marki dla tego prostego wynalazku i - w rezultacie - zarobienie mnóstwa pieniędzy na sprzedaży różnych rodzajów kanapek... Read more

Twoje zadanie to głównie pieczenie świeżego chleba, krojenie mięsa i eksperymentowanie z różnymi dodatkami, aby skomponować przepyszne kanapki. Wszystko to musisz wykonać zanim wyczerpie się cierpliwość klientów. Czasami możesz puścić muzykę: to sprawi, że Twoi klienci będą gotowi czekać nieco dłużej niż zwykle.

Gra oferuje wiele trybów: na czas lub unlimited, łatwy lub średni poziom trudności. Kiedy ud Ci się przejść grę udostępni się tryb trudny. “Sandwich Shoppe” ma ponad 40 poziomów. Ciekawe jest to, że pod koniec gra staje się prostsza. Prawdziwe wyzwania czekają na Ciebie na pierwszych poziomach, co wydało nam się nieco dziwne.

Podsumowując, chcielibyśmy powiedzieć, że “Ye Olde Sandwich Shoppe” to szybka i intensywna gra na czas. Prawdopodobnie spodoba się ona bardziej weteranom niż nowicjuszom. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, może powinieneś zacząć od czegoś mniej wymagającego.