Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
James Patterson's Women's Murder Club: Twice in a Blue Moon gra
4.4166666666667
12

James Patterson's Women's Murder Club: Twice in a Blue Moon

Jesteś detektywem w San Francisco i zakończenie tej tajemniczej historii zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Przeprowadź śledztwo, znajdź wszystkie poszlaki, rozwiąż zagadki i zapobiegnij kolejnym zbrodniom w tej nowej, wciągającej grze pod tytułem "James Patterson's Women's Murder Club: Twice in a Blue Moon". Przechodząc z miejsca na miejsce nie przegap żadnego szczegółu, który mógłby pomóc Ci w śledztwie i postaraj się dociec prawdy o serii morderstw. Odszukaj zabójcę zanim zaatakuje ponownie!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY JAMES PATTERSON'S WOMEN'S MURDER CLUB: TWICE IN A BLUE MOON

JAMES PATTERSON'S WOMEN'S MURDER CLUB: TWICE IN A BLUE MOON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Floodlight Games oznajmili wydanie gry “James Patterson’s Women’s Murder Club: Twice in a Blue Moon” na PC. Ta nowa gra to już trzecia z serii “James Patterson”. Stanowi ona powrót do stylu pierwszej gry - połączenia gry ukrytych przedmiotów i przygodówki... Read more

To najbardziej autentyczne doświadczenie w historii James’a Pattersona - “Twice in a Blue Moon” - pozwala graczowi dołączyć do klubu “The Women’s Murder Club” i odszyfrować tajemnicze wiadomości, odkryć nowe fakty i zebrać dowody niezbędne do powstrzymania zabójcy. Fabuła składa się z kilku osobnych śledztw, które musisz rozwikłać  i kilku zagadek, które musisz rozwiązać. Głównymi bohaterkami są cztery kobiety: prawniczka, detektyw, ekspert medyczny i dziennikarka. W rzeczywistości są one jednak całkowicie pozbawione osobowości. Niemniej jednak, autorzy zachowali takie kobiece grzeszki jak niepunktualność. W takich warunkach schwytanie zabójcy graniczy z cudem.

Celem każdego śledztwa jest zbadanie danego miejsca i znalezienie wszystkich dobrze ukrytych przedmiotów. Jak zwykle - musisz zebrać wiele dziwnych rzeczy, takich jak statuetki, misie, kije golfowe, wiatraki i inne przedmioty, bez których śledztwo nie ma najmniejszych szans. Wypada tutaj dodać, że grafika pozostawia wiele do życzenia! Komiksowa grafika jest mroczna i chaotyczna. W tym wypadku poszukiwanie dwunastu gazet w ciemnej, wąskiej uliczce to prawdziwa tortura. Na szczęście system podpowiedzi nie jest taki straszny; możesz skorzystać z pięciu podpowiedzi w każdym śledztwie. Szkoda, że te same przedmioty znajdziesz w wielu różnych miejscach - przez to gra jest o wiele mniej zaskakująca.

Większość zagadek jest bardzo luźno powiązana z fabułą i są one raczej typowe dla tego typu gier. Jednak gra oferuje dwa czy trzy ciekawe zadania, jak na przykład odgadywanie gdzie popełniona zostanie następna zbrodnia. Jeśli masz dosyć kolejnych mini gier, możesz je od razu pominąć.

Oczywiście gusta w tym względzie są różne. Niektóre intrygujące łamigłówki i elementy fabuły ratują tą grę przed byciem totalną porażką. Dlaczego nie miałbyś spróbować swoich sił w grze “James Patterson’s Women’s Murder Club: Twice in a Blue Moon” - będziesz wtedy mógł wyrazić własną opinię. 

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 104 MB