Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey gra
3.525
40

James Patterson Women's Murder Club: A Darker Shade of Grey

Na skalistej plaży znaleziono niezidentyfikowane ciało… czy był to wypadek, czy może morderstwo? Bohaterki "Women's Murder Club" powracają. Tym razem muszą rozwiązać tajemnicę związaną z niedawnym morderstwem, które miało miejsce w prestiżowej, południowej akademii wojskowej. Swoim wprawnym okiem przeszukaj każdą scenę zbrodni. Rób zdjęcia i zbierz próbki do analizy w laboratorium. Rozwiąż trudne łamigłówki i przesłuchaj podejrzanych, aby odkryć tożsamość zabójcy w tej ekscytującej przygodzie!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY JAMES PATTERSON WOMEN'S MURDER CLUB: A DARKER SHADE OF GREY

JAMES PATTERSON WOMEN'S MURDER CLUB: A DARKER SHADE OF GREY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “James Patterson Women’s Murder Club: A Darker Shade of Grey”, wyprodukowana przez firmę I-Play to przygodówka z elementami gry ukrytych przedmiotów. Historia zaczyna się, kiedy niezidentyfikowane zwłoki zostają odkryte na skalistej plaży i do Ciebie należy rozwikłanie tajemnicy otaczającej morderstwo w prestiżowej południowej akademii wojskowej... Read more

Ta druga część serii “Women’s Murder Club” to rozbudowana wersja zabawy w odnajdowanie ukrytych przedmiotów, wzbogacona o łamigłówki i elementy przygodowe. Jeśli łamigłówki sprawiają Ci problem, możesz je pominąć. Masz także dostęp do 5 podpowiedzi w każdym rozdziale, a te, których nie wykorzystasz przechodzą do następnej rundy.

Piękna i naprawdę dobrze wykonana grafika, odpowiednia muzyka, barwne postacie, które możesz nazwać, wymagająca sprytu i dostarczająca rozrywki gra - wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć świetną grę ukrytych przedmiotów.

Jedyne wady, które udało nam się dostrzec, to zbyt długie i nużące sceny rozmów i fakt, że niektóre elementy zbytnio ułatwiają grę, jak podświetlanie przedmiotów, na których należy kliknąć. Ogólnie rzecz biorąc, “A Darker Shade of Grey” jest wciągająca i warta wypróbowania, gdyż kiedy tylko zaczniesz z pewnością nie oderwiesz się do samego końca!