Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Władca Pogody gra
3.3363636363636
110

Władca Pogody

Gatunek: Na czasFarm Gry

Witamy w niezwykłej grze na czas pt. Władca Pogody od Alawar Northpoint ! To całkowicie zabawna gra z wieloma bonusami, wspaniałymi wyzywaniami i rozmaitymi zadaniami! Pokaż na co cię stać i jakie są twoje umiejętności z dziedziny zarządzania, zbieraj produkty, których ludzie potrzebują, usuwaj skały, zsyłaj deszcz by gasić pożary i gromadź rzeczy, które przydadzą się przy odbudowie zniszczeń po trzęsieniu ziemi. Ciesz się farmerką na otwartym słońcu i niech twoje ranczo będzie najlepsze w Władca Pogody !

WŁADCA POGODY ZRZUTY EKRANU

WŁADCA POGODY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Próbowaliśmy już setki gier o farmie z całym interesem sadzenia i podlewania. Weather Lord jest całkiem nową grą na czas, która również poświęcona jest temu tematowi jednak oferuje całkiem nowy sposób na sadzenie i zbieranie plonów... Read more

W Weather Lord wcielisz się w rolę pana pogody, który ma zdolności kontrolowania nieprzewidywalnymi kombinacjami i niebezpiecznymi warunkami pogodowymi. Podoba się wam ten pomysł? Z pewnością przypadnie wam do gustu jako, że gra jest o niebo inna niż większość bliźniaczych gier. To nie tylko zwykłe „sadź, podlej i zbierz”. Zamiast zwykłych nasion, dodatków i środków chwastobójczych macie chmury, słońce i trąby powietrzne, które możecie łączyć i wytwarzać z nich inne rzeczy.

Możliwość łączenia i rozdzielania przedmiotów oznacza wiele kombinacji pogodowych, które można osiągnąć z niewielkiej ilości elementów, używając ich ponownie jeśli będzie taka potrzeba. Brzmi dość prosto, prawda? Znaczy to, że zapamiętujesz około tuzina kombinacji słońca i chmur, które pozwalają ci kontrolować twój świat. Przykładowo, użycie słońca lub chmury burzowej pozwoli ci rozwiązać problem na farmie. Pomieszaj dwie pierzaste chmury by stworzyć chmurę deszczową, a zabierz jedną chmurę pierzastą i pomieszaj ze słońcem by dostać lekkie zachmurzenie.

Jeśli więc chcesz zostać prawdziwym Panem Pogody, musisz włączyć myślenie. Niektórzy mogą mieć z tym problem próbując zapamiętać co i kiedy należy zrobić. Na szczęście, w grze są szczegółowe instrukcje i specjalne pogodowe przepisy.

Co więcej, gra ma uroczą i pogodna grafikę, co czyni gre jeszcze bardziej przyjemną i atrakcyjną. Gładka i żywa gra zadowoli tych, którzy nie klikają zbyt szybko a również i strategów. Miłej gry!