PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Władca Pogody: W Pogoni Za Szamanem

Gatunek: Arcade & Akcji

Uwolnij niesamowitą moc natury w grze Władca Pogody W Pogoni Za Szamanem! Trzęsienie ziemi zdewastowało niegdyś spokojną ziemię i roztrzaskało życie jej mieszkańców. Ale to był dopiero początek ich kłopotów. Kraina teraz roi się od nieprzyjaznych stworzeń i złego szamana, który chce zawładnąć wszystkimi mieszkańcami . Jako władca pogody, musisz poprowadzić drużynę dzielnych wojowników poprzez zrujnowany ląd, aby pokonać wroga.

Po drodze pomożesz mieszkańcom w gromadzeniu zasobów, naprawie swojej wioski i w wielu innych zadaniach, wykorzystując światło słoneczne, deszcz, wiatr i pioruny. Będziesz zmuszony do wyeliminowania wrogów, oraz usuwania różnych przeszkód. Władca Pogody W Pogoni Za Szamanem pozwala wybrać : szybkie działanie aby uzyskać najlepsze nagrody i osiągnięcia, lub w wolniejszym czasie cieszyć się kolorowymi wizualizacjami, wesołą muzyką i wciągającymi rozgrywkami.

Title - Władca Pogody: W Pogoni Za Szamanem Game Download for PC Description - Discover Władca Pogody: W Pogoni Za Szamanem, a Arcade & Akcji game made by Alawar Entertainment. Uwolnij niesamowitą moc natury w grze Władca Pogody W Pogoni Za Szamanem! Trzęsienie ziemi zde...

WŁADCA POGODY: W POGONI ZA SZAMANEM ZRZUTY EKRANU

KOMENTARZE DLA WŁADCA POGODY: W POGONI ZA SZAMANEM