Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tower Unite gra
5
1

Tower Unite

Tower Unite to społeczna gra MMO z wirtualnym światem wywodząca się z Gmod Tower. Oba zostały stworzone przez ten sam zespół programistów, który nazywa siebie PixelTail Games. Ta gra została stworzona z myślą o społeczności graczy i doskonale pasuje do czasów, w których żyjemy w tej chwili z dystansem społecznym. Możesz dostosować swoją grywalną postać do akcesoriów, takich jak czapki i okulary przeciwsłoneczne. Następnie możesz dołączyć do dowolnego z oficjalnych lub innych serwerów hostowanych przez graczy, aby bawić się w mieszkaniach stworzonych przez graczy! Czatuj, tańcz, pij i słuchaj muzyki z SoundCloud lub oglądaj filmy na YouTube - wszystko idealnie zsynchronizowane. Możesz udać się do bardzo wyjątkowego miejsca zwanego Plaza. To największy dom gier zręcznościowych, pełen zwykłych minigier i konkurencyjnych gier wyścigowych. Zagraj w minigolfa, weź udział w strzelance zombie lub wskocz do klasycznej akcji FPS. Pokaż swoje umiejętności w wyścigu z piłką lub radzisz sobie z gokartem w trybie przyspieszenia. Jeśli wszystkie wyżej wymienione czynności nie są twoją filiżanką herbaty, zbuduj własne mieszkanie lub dodaj spersonalizowane modele, minigry, modele postaci i inną zawartość do Warsztatu Steam, aby inni mogli pobrać ją za darmo i dobrze się bawić. Tower Unite to wyjątkowa gra, w której możesz spotkać najbardziej kreatywnych i przyziemnych ludzi w całej światowej społeczności gier.

Tags: Mini Golf, Multiplayer, Casual, Early Access, Massively Multiplayer, Character Customization, Open World, Funny, Indie, Sandbox, Great Soundtrack, Action, Adventure, Racing, FPS, Zombies, Memes, Third Person, Simulation, RPG

VIDEO

TOWER UNITE ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1 (64-bit)

Processor: 2.4 GHz Dual-Core 64-bit CPU

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DX10 Compatible GPU with 1 GB VRAM

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 15 GB available space

Additional Notes: Integrated graphic cards will have trouble running the game. Disk space will increase over time due to new content added.