Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Vampires: Todd and Jessica's Story gra
3.1666666666667
18

Vampires: Todd and Jessica's Story

Zanurz się w niezwykłą, wzruszająca opowieść Tedda i Jessici w nowej, zachwycającej grze ukryte obiekty Vampires: Todd and Jessica's Story . Todd i Jessica są zakochani. Jednakże, pewne przeszkody nie pozwalają im na bycie razem. Todd jest wampirem. Ale jego szczera miłość powoduje, że przestaje pic ludzką krew. Teraz Todd chce poślubić dziewczynę, ale ktoś chce zrujnować ich szczęście i zmienić narzeczoną Todda w wampira. Pomóż chłopakowi by plany przestępcy nie zostały zrealizowane i by w końcu mógł poślubić ukochaną.

VAMPIRES: TODD AND JESSICA'S STORY ZRZUTY EKRANU

VAMPIRES: TODD AND JESSICA'S STORY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Opowieści o wampirach towarzyszyły człowiekowi od zarania wieków. Mamy wiele początków tychże opowieści. W dodatku, liczne źródła podają różne informacje o ich słabościach. Według niektórych, wampiry nie lubią czosnku, srebra, krzyży, światła dziennego i kołków osinowych. Inne źródła wykluczają niektóre z tych teorii. Kto wie co jest prawdą? Wiemy tylko, ze jest to dochodowy biznes. Niektórzy wierzą głęboko w istnienie wampirów. Tak więc niektórzy wykorzystują tą wiarę tworząc filmy, gry itp.. poświęcone wampirom. Przypomnijcie sobie ile z nich zostało poświęcone tej właśnie kwestii. Naturalnie, nie da się policzyć. Dziś i my się zajmiemy tym wątkiem z pomocą opisu nowej gry ukryte obiekty pt. Vampires: Todd & Jessica’s Story. Pochodzi ona od dewelopera Adore Studio. Czy spodoba nam się ten kawałek> Przekonajmy się... Read more

Szczerze mówiąc, fabuła nosi wiele podobieństw do ostatniego filmowego przeboju „Zmierzch”. Czy wam się to podobało czy też nie, mamy tu wątek miłosny pomiędzy wampirem i zwykłą dziewczyną. Pewnego razu swa serca, ciepłe i zimne spotkały się i zakochały w sobie. Todd skończył z nawykiem picia ludzkiej krwi w imię miłości. Zamierzali się pobrać. Najwyraźniej, Todd zapomniał, że miłość taka była w jego świecie zakazana. Co więcej, na kogoś łamiącego ten zakaz miała spaść straszna kara. Tu te4ż poznajemy byłego przyjaciela Todda – Zacka. Zack był zły na Todda za jego zdradę. Zack porywa Jessickę i postanawia podarować jej dar nieśmiertelności zmieniając ją w wampira. Właściwie to fabuła nie jest zła. Teraz Todd musi wydostać się z pułapki Zacka i ocalić ukochaną najszybciej jak się da, bo czasu jest niewiele. Sceny HO są w centrum uwagi. W międzyczasie mamy maleńki akcent przygodowy. Grę zatem można określić jak old-schoolowa i bardzo linearną. Nasz sprzęt w grze to: mapa, notes i inwentarz. Mamy tu wiele ciemnych lokacji. Jedna rada: uzbrójcie się w cierpliwość, bo postęp gry jest bardzo wolny. W innym razie, zakończycie grę, jeśli nie wciągniecie się w te bajeczki o wampirach. W ciągu gry natrafiamy na wiele łamigłówek, które nie są trudne czy skomplikowane. Nawet początkujący gracze nie napotkają trudności w ich rozwiązywaniu.

Jedna dziwna rzecz dotyczy podkładów głosowych. Nie ma ich. Mamy za to dialogi tekstowe. Nie jest to oczywiście wada. Jednakże, dziwnie jest przyzwyczaić się do milczących postaci. Muzyka w tle to głównie gra na pianinie, co tworzy charakterystyczną atmosferę. Mrok i cienie tworzą dokładnie ten sam efekt Sceny przerywnikowe nie są szczegółowe a postacie ruszają się dość sztywno. Do tego, twarze postaci są pozbawione wyrazu. Wielka szkoda!

Czas już by odpowiedzieć na pytanie zadane na początku. Biorąc pod uwagę wszystko co już powiedzieliśmy, możemy stwierdzić, że opisana gra nie zrobiła na nas wrażenia! Nie zrozumcie nas źle, nie zamierzamy w nikim zachwiać wiary. Polecamy grę miłośnikom wampirów i romantycznym duszom.