Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Twilight School gra
2.7142857142857
7

Twilight School

Zanurz się w atmosferę tajemnic w nowej, ekscytującej i niezwykłej grze zatytułowanej Twilight School! Poznaj Lily, dziewczynę, która nie wie wszystkiego o swoich rodzicach i ty masz pomóc jej poznać prawdę i odkryć wszystkie sekrety! Poznaj Twilight School, gdzie zmagania pomiędzy wampirami i wilkołakami trwają w najlepsze a ty musisz rozpocząć własne śledztwo. Zbadaj teren, szukaj dowodów, gromadź wskazówki. Fascynujące łamigłówki, wyzywające mini-gry już na ciebie czekają w Twilight School. Gra ukaże się już niebawem, więc zostań z nami!

TWILIGHT SCHOOL ZRZUTY EKRANU

TWILIGHT SCHOOL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Odkąd ukazała się pierwsza książka o wampirach, każdy zachwycał się filmem Twilight, książkami i czymkolwiek co nosiło tą nazwę, bo pierwszą rzeczą o której myślimy w tym przypadku to wampiry. Jednakże, gra to znacznie więcej! Tak, mamy tu do czynienia z mocami nadprzyrodzonymi, ale tym razem opowieść jest nieco inna. Przygotuj się na całkiem nowa grę HO pt. Twilight School, która pochodzi od w miarę znanego dewelopera Anngames Studio. Jeśli masz ochotę na niezwykłą, nadprzyrodzoną przygodę wypełnioną tajemnicami i strasznymi rytuałami, dołącz do nas i dowiedz się więcej o tej fenomenalnej grze czytając nasza recenzję!.. Read more

Pierwszą cechą gry Twilight School, którą opiszemy jest fabuła. Może wydawać się mdła, ale fabuła jest bardzo ciekawa i dobrze przygotowana. Historia opowiada o dziewczynce o imieniu Lily, której mówiono, że jej matka zmarła przy porodzie, lecz dziewczyna odkrywa, że została ona uprowadzona do mrocznego świata (innej rzeczywistości) By ocalić matkę, Lily musi udać się do Twilight School, gdzie trwają zmagania wampirów z wilkołakami i odprawić serię dziwacznych rytuałów by zyskać dostęp do tego świata i ocalić matkę. Jako, że Lily jest nowa musi się wpasować, bo inaczej na nic jej wysiłki…Trzeba przyznać, ze jest to dobra historia i pewnie przekonała was do zakupienia pełnej wersji gry!

Kolejną wielka cechą jest sama gra! Jednakże, trzeba wspomnieć o małych błędach gramatycznych w dialogach, ale poza tym, wszystko jest w porządku. Jako, że jest to gra ukryte obiekty z elementami przygody i łamigłówek, to całkiem naturalne, że sceny HO są główną częścią gry. Sceny te są dobrze zrobione, w sposób standardowy z listą. Jednak, problem mogą też stanowić nazwy przedmiotów, które nie są sprecyzowane, więc trzeba będzie używać podpowiedzi by uniknąć trudności. Jeśli wybierzemy poziom łatwy, do naszej dyspozycji będzie wiele podpowiedzi, ale niektóre dobrze będzie zachować na łamigłówki To właśnie łamigłówki są druga częścią gry i można powiedzieć, ze najlepszą! Oczywiście, jest tu kilka rodzajów łamigłówek, takie jak puzzle i składanie rur, ale są także całkiem nowe i oryginalne, które odświeżają grę! Przykładowo, będziemy musieli poradzić sobie z konstelacją gwiazd lub policzyć tor lotu piłki bejsbolowej na sali gimnastycznej! Oczywiście, jeśli utkniemy, można użyć mapy do szybkich podróży!

Grafika i muzyka w Twilight School są zdumiewające! Grafika jest kolorowa i zachwycająca, bardzo przyjemna, muzyka z kolei idealnie dopasowana do atmosfery a efekty dźwiękowe są przyjemne i niedenerwujące!

Podsumowując, zachwycająca grafika, wciągająca fabuła połączona z niezwykłą grą i odpowiednią muzyką zachęca cię do zanurzenia się w sekretach i tajemnicach Twilight School i ofiarują ci godziny wyśmienitej zabawy! Nie zapomnijcie powiedzieć o grze swoim przyjaciołom!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

CPU: 1.0 GHz Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 630 MB