Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Titanic's Keys to the Past gra
3.3282442748092
131

Titanic's Keys to the Past

Odkryj kolejna grę od Nat Geo Games I wkrocz w świat jednego z najsłynniejszych statków w historii. W nadchodzącej grze pt. Titanic's Keys to the Past dołączysz do młodej kobiety Lilian dowiedzieć się czegoś więcej o życiu swojej prababki, która zginąła w katastrofie Titanika 100 lat temu. Podróżuj w czasie I przemierzaj 15 cudownych scen HO, rozwiązuj wyzywające łamigłówki I dowiedz się co stało się wiek temu. Rozkoszuj się realistyczną szata graficzną, wspaniałą muzyką I niezwykłą, intrygującą fabułą!

TITANIC'S KEYS TO THE PAST ZRZUTY EKRANU

TITANIC'S KEYS TO THE PAST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Titanic’s Keys to the Past jest nowa przygodą HO zaprezentowaną przez Nat Geo Games, która opowiada tragiczna historię zatopionego oceanicznego liniowca z perspektywy czasu... Read more

Oczywiście, główna bohaterka jest powiązana ze statkiem jako, że jej pra-pra babcia była na jego pokładzie. Spotykając ducha babci i podróżując w czasie do nocy gdy statek zatonął. Pomimo trochę prymitywnej fabuły, screenshoty z gry zaprezentowane w zapowiedziach wydawały się obiecujące. Niestety, screenshoty nie powiedzą wam o marnej grze.

Jeśli jest ktoś kto daleko zaszedł w tej grze, zasługuje on na szacunek, bo ta gra jest całkowitą klapą. Po pierwsze, nie ma żadnych wskazówek co do tego co robić i gdzie iść. Nigdy nie jesteśmy pewni czego szukamy i po co przyszliśmy w dane miejsce. Jednak najgorsza częścią w Titanic’s Keys to the Past są łamigłówki, które są pozbawione jakiegokolwiek sensu. Łamigłówki match-3 mogą bez problemu doprowadzić was do wściekłości, bo to najwolniejsze match-3 w jakie przyszło wam kiedykolwiek grać.

Jeśli chodzi o puzzle z ukrytymi obiektami, większość z nich może poszczycić się tym samym poziomem irytacji. Zadanie szukania igły w stogu siana do najprzyjemniejszych nie należy, prawda? Na dokładkę, każde dodatkowe klikniecie jest ostro karane. Czy programiści rzeczywiście sądzą, że dodaje to wyzwań grze? Ha, ha, ha!

Dźwięki w grze dolewają oliwy do ognia i bardzo irytują. Gdyby nie dopracowana grafika, nigdy nie wspomnielibyśmy o Titanic’s Keys to the Past. Ostatecznie, gra mogłaby być lepsza gdyby zrobiona była profesjonalnie. Szczerze mówiąc, to najgorsza gra o Titanicu jaka kiedykolwiek stworzono!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

CPU: 1.0 GHz Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 245 MB