Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Timeless: The Forgotten Town Collector's Edition gra
4.5
16

Timeless: The Forgotten Town Collector's Edition

Czy kiedykolwiek zagubiłeś się w czasie i przestrzeni? Wyrusz w całkowicie nową przygodę z ukrytymi obiektami razem z Timeless: The Forgotten Town Collector's Edition i zanurz się w świecie sprytnych zagadek i mini-gier! Przemierzaj dziwaczne miasto by dowiedzieć się jaka była przyczyna strasznego wypadku kolejowego. Czy potrafisz w miarę szybko wydostać się z Chronometronu, w momencie gdy miasto to nieustannie odmierza każdą minutę twojego życia? Pobierz ta nową epicka podróż Timeless: The Forgotten Town Collector's Edition całkowicie za darmo i doładuj się adrenaliną!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

TIMELESS: THE FORGOTTEN TOWN COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TIMELESS: THE FORGOTTEN TOWN COLLECTOR'S EDITION

TIMELESS: THE FORGOTTEN TOWN COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Fish Games wprowadziło swój kolejny projekt hybrydowy pod tytułem Timeless: The Forgotten Town Collector’s Edition. Dlaczego tak go nazywamy? Podobnie jak większość współczesnych gier, ta łączy elementy kilku gatunków, choć bazuje na kategorii ukryte obiekty... Read more

Jeśli chodzi o fabułę, pomysł jest nietuzinkowy, choć cała kompozycja jest więcej niż przeciętna. Timeless: The Forgotten Town Collector’s Edition reprezentuje tradycyjna grę wskaż i kliknij, gdzie przemierzmy rożne miejsca w poszukiwaniu ukrytych obiektów. Gra rozpoczyna się w pociągu, w momencie gdy zmierzasz w kierunku kolejnego miejsca twojej podróży po Europie. Jednak tunel, pod którym przejeżdża pociąg zmienia się w portal czasowy – wszyscy pasażerowie znikają i pozostajesz tylko ty. Podsumowując, natrafiamy tu na pewne niedociągnięcia w fabule, przez które ciężko jest podążać za ciągiem zdarzeń.

Pomimo tego, Timeless: The Forgotten Town Collector’s Edition jest dość atrakcyjna gra jeśli chodzi o szatę graficzną. Obie lokacje w których się znajdujesz– pociąg i miasteczko – są doprawdy rewelacyjne i odpowiadają klimatowi ówczesnych czasów – epoka edwardiańska. Podkład muzyczny nie jest upiorny, choć inne efekty dźwiękowe takie jak skrzypiące drzewa, świszczące liście wzmagają atmosferę.

Odpowiedź na pytanie czy Timeless: The Forgotten Town Collector’s Edition jest warta tego, by w nią zagrać nie jest taka prosta. Być może grę można byłoby polecić początkującym, gdyż doświadczeni gracze mają już powyżej uszu typowych gier.