Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Reveries: Sisterly Love Collector's Edition gra
3.6190476190476
21

Reveries: Sisterly Love Collector's Edition

Odpłać się swojej siostrze w nowej, wzruszającej grze ukryte obiekty Reveries: Sisterly Love . Byłaś śmiertelnie chora a twoja siostra poświęciła swoją młodość i dusze by cię ocalić. Teraz jesteś zdrowy a twojej siostry już nie ma. Teraz musisz zrobić wszystko co w twojej mocy by ją odzyskać i decydujesz się na poszukiwania. Liczne przygody czekają na ciebie i niezwykłe spotkanie z prawdziwą wiedźmą!

REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION

REVERIES: SISTERLY LOVE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Każda ekipa deweloperska lubi świętować rozmaite wydarzenia a jaki jest lepszy sposób na świętowanie nić całkiem nowa gra? Ekipa z ERS G-Studio obchodzi nowy etap tworząc swoją piętnastą już grę. Gra nosi tytuł Reveries: Sisterly Love i opowiada historię o sile rodzinnej miłości. Przygotuj się na grę, która zabierze cię na magiczny kontynent przez sekretny portal i sprawi, że przez długie godziny będziesz świetnie się bawił. Jeśli po przeczytaniu naszej recenzji spodoba się wam gra możesz zawsze ściągnąć wersję demo całkiem za darmo! Jeśli jednak będziecie chcieli grać bez ograniczeń możecie zakupić pełną wersję gry!.. Read more

Chociaż fabuła jest zawsze najważniejszą częścią gier ukryte obiekty, Reveries: Sisterly Love jest grą, która posiada dość powszechną i dobrze znaną opowieść o dwóch siostrach, gdzie jedną z nich porwała zła wiedźma i naszym zadaniem jest oczywiście jej uwolnienie. Oczywiście, nie znaczy to, że fabuła jest nudna i by dać temu dowód podamy kilka szczegółów. Historia zaczyna się gdy nasza postać zapada na ciężką chorobę a jej siostra poświęca swą duszę i urodę ją  ocalić. Gdy chora odzyskuje siły, rozpoczynają się poszukiwania siostry. Wyruszamy więc do magicznego świata w celu pokonania wiedźmy. Nie będzie to łatwe zadanie, ale od tego zależy życie naszej siostry! Tak więc nawet jeśli historia nie jest oryginalna, jest na pewno ciekawa!

Najważniejszą częścią gry Reveries: Sisterly Love jest grywalność! Gra jest mieszanką gatunków ukryte obiekty, łamigłówki z elementami tajemnic. Oczywiście najwięcej mamy tu scen z ukrytymi obiektami, która są bardzo zabawne. Dobre jest to, że jest tu kilka typów scen HO, co nie pozwala na nudę. Na przykład, będzie trzeba znaleźć kilka par tego samego przedmiotu lub też określoną liczbę zabawek lub przedmioty pasujące do podanego kształtu. Oprócz tego jest tu wiele łamigłówek, których poziom trudności różni się od łatwych takich jak łączenie przedmiotów do trudnych. Niektórych graczom te mogą sprawić trudność, ale bez obaw są tu trzy poziomy trudności, które można zmieniać w trakcie gry. Mamy też dziennik, który zawiera różne spostrzeżenia, które zapisujemy w trakcie wyprawy i inwentarz z przedmiotami, które trzeba użyć w odpowiednich miejscach. Jeśli nie będziemy potrafili rozwiązać łamigłówki lub nie znajdziemy jakiegoś przedmiotu w scenach HO, zawsze można skorzystać z podpowiedzi. Gdy pojawi się zła wiedźma, musisz użyć swojego amuletu by ją pokonać!

Jednakże, ani fabuła, ani też grywalność nie są najlepszymi częściami gry. Uwierzcie lub nie, ale to grafika i muzyka powodują, że gra jest niezwykła! Wszystkie sceny pełne są kształtów i kolorów, w pozytywny sposób. Zobaczymy tez wiele postaci bajkowych, wróżek i innych stworzeń. Podkłady głosowe są dobre a muzyka doskonale dopełnia całość.

Biorąc wszystko pod uwagę można powiedzieć, że Reveries: Sisterly Love jest świetną grą, która w odpowiedni sposób obchodzi ważne wydarzenie – zaskakującą grafiką i uroczymi efektami dźwiękowymi, ale także z dobrą grywalnościa i intrygującą fabułą! Nie przegapcie tej gry!