PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

The Torment of Whitewall Collector's Edition

Rozwiąż skomplikowana sprawę w nowej, ekscytującej grze HO zatytułowanej The Torment of Whitewall Collector's Edition! Poznaj prawdę o złodzieju i złap przestępcę. Musisz poznać jedyna ofiarę, która odmawia powiedzenia prawdy i nikt nie wie dlaczego. Co się właściwie wydarzyło? Zostań detektywem i poznaj prawdę. Pobierz The Torment of Whitewall Collector's Edition już teraz, zupełnie za darmo. Powodzenia!

Title - The Torment of Whitewall Collector's Edition Game Download for PC and Mac Description - Look at The Torment of Whitewall Collector's Edition, a Ukrytymi Przedmiotami game projected by BD Studio. Rozwiąż skomplikowana sprawę w nowej, ekscytującej grze HO zatytułowanej The Torment of Whitewall...
Pin it

THE TORMENT OF WHITEWALL COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE TORMENT OF WHITEWALL COLLECTOR'S EDITION

THE TORMENT OF WHITEWALL COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Torment of Whitewall jest nowa grą Ukryte Obiekty od BD Studio. Siedzisz i nie robisz nic gdy nagle zostajesz zaproszony do ciężarówki by jechać do odległej, opuszczonej wioski, gdzie okrutny potwór łapie nieszczęsnych ludzi w nocy i nikt nie wie co się z nimi dzieje! Dlaczego cię to ciekawi, co? Dusza łaknie przygód, więc nie odpuścisz! Widocznie była to pospieszna decyzja….. Read more

Zostajesz więc detektywem, badając sprawę porwań dziewcząt z tejże wioski. Tak przy okazji jedna z nich zdołała uciec z niewoli tej okropnej istoty. Dokładnie tu rozpoczyna się śledztwo. Mieszkańcy wioski nie są łatwi: by zyskać informacje lub przedmioty, których potrzebujesz trzeba będzie rozwiązywać sceny HO i łamigłówki. Mówiąc o szacie graficznej, trzeba stwierdzić, że coś się tu dzieje. Krajobrazy i podkłady są zrobione w jakości 2D, ale postacie, które w nich występują – w 3D. Jedno z drugim nie pasuje i mówiąc szczerze, żal na to patrzeć. W scenach przerywnikowych tern fakt jest dość wygładzony.

Sama gra jest umieszczona na mapie i miejscach, które musisz odwiedzić, i wiecznie zawieszającym się kursorze. Oczko, jak pewnie wiesz, powiększa przedmioty, pomagając ci zobaczyć przedmiot,  którego możesz potrzebować, strzałka wskazuje, że znalazłeś nową drogę (nic nowego). Gra oparta jest na lokacjach z ukrytymi przedmiotami. Odnajdywanie ich nie unieszczęśliwi cię. Lokacje te okryte są tajemnicą, więc łatwo będzie je znaleźć. Wszystkie przedmioty do znalezienia są na liście, niektóre napisane na czerwono: by je odhaczyć trzeba wykonać 2 akcje. Wszystko jest banalnie proste, bo przykładowo trzeba otworzyć pudełko by wziąć naszyjnik. Jest mi nawet trochę żal twórców tej gry. Gdyby szukanie przedmiotów było ciut bardziej skomplikowane, byłby to z pewnością duży plus. Nie ma tu nad czym dumać, wszystko jest na widoku, co sprawia, że szybko się znudzisz.

Jednakże, gra The Torment of Whitewall różni się w poziomach trudności! I tu znajdziemy haczyk!Tam, gdzie bierzemy dwa składniki przedmiotu klikamy na jeden z nich i…nic się nie dzieje! Jest przykładowo takie zadanie: by wziąć książkę jakimkolwiek sposobem. Klikasz i klikasz na półkę z książkami i znów nic się nie dzieje! Okazuje się, że potrzeba kartek a nie książek. Niektóre łamigłówki są całkiem fajne, ale inne marne. Pomiędzy grami, sceny Ho oferują różnorodne łamigłówki w których trzeba użyć uprzednio znalezionego przedmiotu. Myślicie, że jest to jedna z zalet gry? No cóż...kto wie…Wydawało by się konieczne by zawczasu pomyśleć by użyć przedmiotu w kolejnym zadaniu, ale znów – przecież to jasne i proste. Zazwyczaj, kluczowy przedmiot używany jest w tym samym pokoju, w którym został odnaleziony lub tez w następnym

Jeśli podczas gry utkniesz jest tu do dyspozycji wiele podpowiedzi. W zależności od poziomu trudności zmienia się prędkość jej ładowania. Ci, którzy się zgubią mogą użyć przewodnika po grze.

Przyjemny za to jest dźwięk w grze. Można wybrać optymalna głośność  dźwięk muzyki. Doskonale są dopracowane dźwięki otoczenia, takie jak hałas uliczny lub zgrzyt palącego się drewna. Podkład głosowy jest także w porządku – dzięki temu postacie lekko ożywają.

The Torment of Whitewall składa się z trzech rozdziałów. Fabuła przykuwa uwagę, jednak pewne niedociągnięcia sprawiają, że gra może nie utrzymać zainteresowania gracza. Z drugiej strony, jeśli nie lubicie za wiele myśleć, gra się wam spodoba. Dźwięki i podkład muzyczny zrobione są idealnie ale grafika i postacie zbytnio nie pasują. Nie polecam gry dla graczy hardcorowych, The Torment of Whitewall jest dla początkujących lub dla dzieci.

28, December 2012

KOMENTARZE DLA THE TORMENT OF WHITEWALL COLLECTOR'S EDITION