Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Elementals: The Magic Key gra
3.7964601769912
113

Elementals: The Magic Key

Jesteś gotów wyruszyć w niesamowitą podróż? W takim bądź razie dołącz do młodego magika Alberta - pomóż mu odnaleźć klucz Key od Eiron i uwolnić siostrę porwaną przez podłego czarownika, Sibeliusa. Twoim przewodnikiem będzie Felly - podąży za Tobą wszędzie i pomoże Ci pokonać napotkane trudności. Tajemnicze łamigłówki, ukryte przedmioty i inne niespodzianki nie pozwolą Ci się nudzić w tym świecie magii. Czy ośmielisz się zagrać w tą wciągającą grę?

ELEMENTALS: THE MAGIC KEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Elementals: The Magic Key” to nowa gra logiczna firmy NevoSoft. Poznasz w niej Alberta, młodego magika, który poszukuje Klucza Eiron i swojej siostry uprowadzonej przez całego czarnoksiężnika, Sibeliusa... Read more

W grze napotkasz rozmaite zagadki logiczne, które będziesz musiał rozwiązać, przemierzając fantastyczny świat. Przypomina on nieco serię “Dream Chronicles”. Fabuła - mimo swojej zawiłości - jest naprawdę ciekawa.

Jeśli chodzi o samą grę, można by ją zaliczyć do gatunku ukrytych przedmiotów, choć nacisk jest głównie na jej aspekt przygodowy. Cały proces jest oparty na rozwiązywaniu łamigłówek. Znajdziesz tutaj warcaby, ukryte przedmioty, puzzle, a nawet coś na kształt pasjansa. Poszukiwanie ukrytych przedmiotów jest bardzo łatwe i zazwyczaj będziesz rozglądał się za obiektami tego samego rodzaju - na przykład zwojami. Posiadasz dostęp do nieograniczonej liczby podpowiedzi, a jeśli dana łamigłówka Ci się nie spodoba, zawsze możesz ją pominąć.

Gra zdecydowanie zachwyca żywą grafiką - zwiera mnóstwo świetnych efektów oświetlenia, a sceneria jest wyjątkowa. Można więc powiedzieć, że “Elementals: The Magic Key” zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gier tego samego gatunku.