Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Świątynia Życia: Legenda czterech żywiołów. Edycja kolekcjonerska gra
2.7758620689655
58

Świątynia Życia: Legenda czterech żywiołów. Edycja kolekcjonerska

Przywróć harmonię cząsteczek w nowej, zapierającej dech w piersiach grze pt. Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition! Wyobraź sobie, ze jesteś archeologiem, który w końcu uwolnił cząsteczki wody! Teraz, twoim celem jest odnalezienie starożytnych artefaktów i powstrzymać możliwe uszkodzenia. Zrób to najszybciej jak możesz zanim będzie za późno! Pobierz Temple of Life: The Legend of Four Elements Collector's Edition za darmo już teraz i przemierzaj wspaniałe sceny by uratować cały świat!

ŚWIĄTYNIA ŻYCIA: LEGENDA CZTERECH ŻYWIOŁÓW. EDYCJA KOLEKCJONERSKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ŚWIĄTYNIA ŻYCIA: LEGENDA CZTERECH ŻYWIOŁÓW. EDYCJA KOLEKCJONERSKA

ŚWIĄTYNIA ŻYCIA: LEGENDA CZTERECH ŻYWIOŁÓW. EDYCJA KOLEKCJONERSKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Egipt wraz z całym swoim urokiem, artefaktami, zabytkami i tajemnicami bywa nadużywany przez wielu programistów gier. Jednakże, ten fakt zupełnie im nie przeszkadza. Wciąż nadużywają tego tematu, wypuszczając co najmniej kilka gier opartych na bazie Egiptu każdego roku... Read more

Temple of Life: The Legend of Four Elements jest kolejną opowieścią o Egipcie od Big Fish Games, która pozwala ci zmienić się w młodego archeologa, którego profesor właśnie odkrył nowa kryjówkę wewnątrz grobowca Tutenhamona. Zatem wkroczycie w świat misji przygodowej by sprawdzić co kryje ta antyczna kaplica.

W odróżnieniu od innych gier z gatunku HO – przygoda, Temple of Life: The Legend of Four Elements przynosi graczowi wiele zadowolenia. Jest to coś w stylu filmu przygodowego, w którym nie doświadcza się niczego nowego ale cały czas nas intryguje. Gra dostarcza nam tyle samo ekscytacji i dostarcza wyzwań jak różnorodne mini-gry i łamigłówki. Dzięki zadziwiającemu wykonaniu wizualnemu, sceny HO są również bardzo ciekawe. Żadna ze scen nie jest przeładowana przedmiotami, ale wszystkie są idealnie ukryte. Temple of Life: The Legend of Four Elements cechuje również dużo gry w stylu ‘wskaż i kliknij’ jako, że jest tu mnóstwo interaktywnych przedmiotów, którą są przydatne. Zamiast ostrożnego klikania, musicie być bardziej odważni i klikać myszką w co popadnie.

Choć wypróbowaliśmy już wiele gier o tematyce Egiptu, Temple of Life: The Legend of Four Elements wygląda dość atrakcyjnie i świeżo. Przyjemna muzyka i fajna grafika dodają wiele do całości gry zatem będziecie zadowoleni spędzając parę dobrych godzin grając w tą nową grę HO! Miłej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 1.0 GHz

RAM: 256 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 671 MB