Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Be a King 3: Golden Empire gra
3.1166666666667
60

Be a King 3: Golden Empire

W grze pt. Be a King: Golden Empire twoim zadaniem będzie przywrócenie świetności swojemu królestwu i zyskanie zadowolenie swojego ludu! Twoje ziemie zostały zniewolone przez bandytów, którzy tak łatwo nie opuszczą twojego terytorium. Zatem pokaż swoją silna wolę i zainspiruj swój lud do walki z wrogiem w obronie domu. Przemyśl dokładnie taktykę działania i zanurz się w cudowną atmosferę średniowiecznej epoki. Od ciebie zależy czy pokonacie te straszne potwory i okrutnych jeźdźców i ocalicie swój kraj. Pobierz już teraz Be a King: Golden Empire zupełnie za darmo! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BE A KING 3: GOLDEN EMPIRE

BE A KING 3: GOLDEN EMPIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gotowy zamienić codzienną rutynę na wirtualną? Spróbuj zagrać w Be a King: Golden Empire, nowa grę budowlana od Big Fish Games i przywróć chwałę swojemu pięknemu królestwu... Read more

Mnóstwo ciężkiej, budowlanej roboty w Be a King: Golden Empire zajmie cię na dobrych parę godzin. Zawsze znajdzie się coś do roboty, więc czas szybko ucieka. Trzecia część serii stała się nawet bardziej zabawna niż poprzednie. Każda gra budowlana wymaga dobrego przewodnika, czyż nie? Na szczęście, przewodniki te są zawsze przejrzyste a zasady logiczne i jasne.

Gra wymaga wiedzy strategicznej, jednak niezbyt wiele, choć znajdziecie tu na tyle wyzwań by gra była niezwykle zajmująca. Deweloperzy starali się by gra różniła się nieco od poprzednich tytułów. Mamy tu zatem mnóstwo bonusów, które pojawiają się nad budowlami takie jak żywność, złoto, tarcze, drewno i kamień, który powinieneś spróbować zebrać. Są tu również trzy poziomy trudności: zwykły, normalny i wyzwania. Każdy z nich oferuje graczom sporą ilość dobrej zabawy.

Jeśli chodzi o szatę graficzną, Be a King: Golden Empire jest przyjemnie przedstawiona. Dzięki bogatemu wykonaniu wizualnemu i animacją, gra od razu przenosi cię w czasy średniowiecza. Podkład muzyczny doskonale dopasowany jest do atmosfery.

Podsumowując, jest to zwyczajna gra, w której możesz zdobywać różnego rodzaju trofea a jeśli nie zdobędziesz złota, zawsze możesz wrócić i spróbować jeszcze raz. Warto spróbować!