Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Be a King gra
3.2173913043478
23

Be a King

Gatunek: Na czas

Zacznij jako świeżo-ukoronowany książę i stwórz swoje imperium od zera! Twórz nowe wioski, miasta i wielkie metropolie, zarządzając swoimi ziemiami. Zapewnij godziwe życie mieszkańcom, ulepszając budynki i wprowadzając nowe technologie, aby poprawić jakość życia. Walcz dzielnie, broniąc swoich poddanych przed zastępami potworów i bandytów w strategicznej grze "Be a King", aby ostatecznie zostać królem!

BE A KING ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BE A KING

BE A KING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Be a King” to gra na czas z elementami strategii, wyprodukowana przez firmę RakeInGrass. Jesteś władcą miasta i powinieneś zapewnić mieszkańcom dach nad głową, pożywienie oraz ochronę, aby osiągnąć wyznaczone cele i stworzyć ładną miejscowość. Każdy budynek może zostać ulepszony, aby zwiększyć liczbę mieszkańców, żołnierzy, bądź też produktywność... Read more

Gra jest w miarę łatwa; posiada odpowiednie tempo, sesję treningową oraz pomocne podpowiedzi. Dźwięki są super, muzyka słyszana w tle dopasowana do akcji i zdecydowanie lepsza od grafiki, której najlepszym elementem jest ręcznie malowana mapa - cała reszta to wytwór dwuwymiarowy.

25 poziomów do przejścia, 3 cele do osiągnięcia na każdym z nich, a Twój sukces zostanie nagrodzony medalami. Jednak nie do końca udało nam się pojąć, ile mamy czasu na zdobycie trofeów.

Miłą cechą gry jest możliwość zatrudnienia bohaterów, którzy wykonają różne misje: od walki ze smokami, po pewne działania ekonomiczne. Szczerze mówiąc, liczba zadań jest ograniczona, więc strategia w grze “Be a King” jest raczej nieskomplikowana: zdobywać złoto, produkować żywność, chronić budynki i tak w kółko. Z początku jest to dobra zabawa, ale z czasem zaczyna nudzić. Naszym zdaniem ta zabawa w tworzenie miasta spodoba się wyłącznie miłośnikom tego gatunku.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista, CPU: 1.2 GHz, RAM: 256 MB, DirectX: 8.0, Hard Drive: 33 MB