PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Supermarket Mania

Gatunek: Na czas

Nikki dostała pracę w TORG Corp., supermarkecie prowadzonym przez roboty i to jest jej pierwszy dzień. Jest trochę podenerwowana. Pomóż jej zapełnić półki i zadowolić klientów. Nikki musi mieć się na baczności, natychmiast wycierać rozlane produkty - w przeciwnym razie konkurencja doprowadzi do zamknięcia sklepu. Odwiedź 50 zwariowanych, ale zabawnych poziomów w ulubionym sklepie z grą "Supermarket Mania".

Title - Supermarket Mania Game Download for PC Description - Glance at Supermarket Mania, a Na czas game produced by Alawar Entertainment. Nikki dostała pracę w TORG Corp., supermarkecie prowadzonym przez roboty i to jest jej pierwszy dzień. Jest trochę podener...
Supermarket Mania gra
3.8239795918367
392
Pin it

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SUPERMARKET MANIA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SUPERMARKET MANIA

SUPERMARKET MANIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Supermarket Mania”, wyprodukowana przez firmę Alawar, to przyjemna zabawa w zarządzanie czasem. Grając jako Nikki, młoda dziewczyna prowadząca kilka sklepów spożywczych, musisz zadbać o półki pełne produktów, czyste podłogi, klientów zadowolonych z zakupów i obsługi, a także zarobić więcej pieniędzy i ulepszyć swój sklep... Read more

Podobała nam się różnorodność klientów odwiedzających sklep, jak niecierpliwe gwiazdy filmowe, niesforna młodzież i wprawni złodzieje, którzy czynią grę zabawniejszą i ciekawszą.

Gra jest prosta i przystępna. Produkty, o które proszą klienci ukazują się w chmurkach nad ich głowami i każdy z nich ma określony poziom cierpliwości. Będziesz więc miał trochę czasu do namysłu, aby osiągnąć cel i przejść poziom.

Grafika jest żywa! Mnóstwo barwnych szczegółów, śliczne postacie, dobrze zaprojektowane sklepy… Muzyka jest rześka i świetnie pasuje do gry na czas.

“Supermarket Mania” to świetna gra na czas dla miłośników tego gatunku, a jej jedyną wadą jest to, że dla bardzo wytrawnych graczy może nie być wystarczająco trudna.

31, March 2009

KOMENTARZE DLA SUPERMARKET MANIA