Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines gra
3.6666666666667
12

Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines

Po tym jak jedna z sióstr zostaje porwana, druga musi wyruszyć na poszukiwania w nowej, niezwykłej i ekscytującej grze HO zatytułowanej Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines! Ariel i Belle nie pamiętają swoich rodziców jako, że całe życie spędziły w sierocińcu. Udaj się do europejskiego miasteczka, gdzie po ulicach chodzą ludzkie ciała bez krwi i straszą ludzi. Musisz dowiedzieć się kim są i w jaki sposób powiązani są ze zniknięciem Belle! Pobierz Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines całkowicie za darmo i pomóż siostrom ponownie się spotkać! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Sister's Secrecy: Arcanum Bloodlines. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

SISTER'S SECRECY: ARCANUM BLOODLINES ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SISTER'S SECRECY: ARCANUM BLOODLINES

SISTER'S SECRECY: ARCANUM BLOODLINES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines od Space Monkey International Games to tajemnicza opowieść o bliźniaczkach obdarzonych mocami nadprzyrodzonymi. W tej nowej grze musisz odnajdywać wiele ukrytych przedmiotów tak by wypatrzyć jedną z sióstr by ta nie przepadła w ciemności na zawsze. Brzmi znajomo? No cóż, twoja intuicja zmierza w dobrą stronę... Read more

Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines rozpoczyna się jak standardowa gra HO i podobnie się w nią gra. Większość czasu poświęcimy na chodzenie w kółko po rozmaitych lokacjach i ciągle powtarzając sceny z ukrytymi przedmiotami szukając wskazówek. Te zaś są niezwykle mroczne i dziwaczne, choć przedmioty są łatwe do znalezienia. Przycisk podpowiedzi ładuje się raczej szybko, choć za bardzo nie jest potrzebny.

Łamigłówki w grze są dość standardowe – płytki, zagadki, rotacje pierścieni, które dotyczą głównie aspektów technicznych. Na dokładkę, żadne z nich nie posiada instrukcji. Niektóre z nich mogą zatem zamieszać nam w głowie. Jednakże, Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines posiada po części doskonałą prezentację graficzną i ma wiele ciekawych miejsc z cieniami, błyskami światła itd., co dokłada się do wrażenia, ze to magiczny świat. Niestety, podkłady głosowe nie są najlepsze a podkład muzyczny raczej denerwujący.

Podsumowując, zmyta fabuła Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines tworzy wrażenie, że większość skryptów wyjechało na wakacje. Dużo błedów technicznych jest frustrujące i psuje ogólne wrażenie z gry. Jeśli nie macie nic lepszego do roboty, lepiej pomyśleć dwa razy nim weźmiemy się za Sister’s Secrecy: Arcanum Bloodlines.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7

CPU: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 913 MB