Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Shiver: Poltergeist Collector's Edition gra
3.6538461538462
26

Shiver: Poltergeist Collector's Edition

Nudne I monotonne życie Ricarda Cellini zmienia się całkowicie po tym jak dowiaduje się, że odziedziczył wspaniałą posiadłość w Anglii! Zaprzyjaźnij się z nim I pomóż mu dowiedzieć się o okropnym sekrecie tej starej posiadłości w nowej, niezwykłej grze HO pt. Shiver: Poltergeist Collector's Edition! Przeszukaj dom, zajrzyj w każdy zakamarek, rozwiązuj wyzywające łamigłówki I dowiedz sie co naprawdę się stało wewnątrz domu! Pobierz tą niesamowitą grę Shiver: Poltergeist Collector's Edition już teraz, zupełnie za darmo I wkrocz w świa ajemnicy I odkryj wszyskie sekrety!

SHIVER: POLTERGEIST COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SHIVER: POLTERGEIST COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Shiver: Poltergeist jest kolejną części serii od Artogon Games. Jest to mroczna opowieść o morderstwie, chosie, podłożeniu ognia I innych strasznych rzeczach, które dzieją się w posiadłości odziedziczonej od dziwnych I dawno zapomnianych krewnych... Read more

Ponieważ jest gra HO przygoda, twoim celem jest dotarcie do sedna wydarzeń w tej dziwacznej posiadłości. Choć Shiver: Poltergeist jest sequelem do Shiver” Vanishing Hitchhiker, nie powinno sie szukać jakichkolwiek wspólnych cech pomiędzy opowieściami, bo nie ma żadnych. Tytuł ten wydaje się być dobrą grą HO z ciekawą grą I pięknym otoczeniem.

Jednakże, bliższe oględziny dowodzą, że Shiver: Poltergeist nie zawiera nic nowego czy innego co mogłoby stanowić dla nas wyzwanie. Nie ma tu nic nadzwyczajnego, po prostu zwykłe łamigłówki I tony standardowych scen z ukrytymi przedmiotami. Przygotujcie się na chodzenie w kółko, co z pewnością może zirytować.

Pomimo tego, główna zaletą Shiver: Poltergeist jest atmosfera horroru. To jedna z tych gier, która pozwala uczestnikowi łatwo wniknąć w wirtualny świat I zdarzenia, które maja tu miejsce. Choć grafika nie jest najlepsza – zbyt szorstka I lekko ziarnista. Zadziwiająco dobre sa jednak podkłady głosowe a melodie grane na pianinie są wręcz doskonałe.

Choć nie tak ekscytująca I jeżąca włosy na głowie jak pierwsza część, Shiver: Poltergeist jest wspaniałą, atmosferyczną grą, która zachwyci fanów horrorów. Szkoda, że marniutka gra I brak wyzwań nie uczynia z niej hitu. Jeśli chcecie zabić czymś wolny czas w deszczowe popołudnie, Shiver: Poltergeist z ledwością wam w tym pomoże.