Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Shiver: Vanishing Hitchhiker Collector's Edition gra
4.2222222222222
45

Shiver: Vanishing Hitchhiker Collector's Edition

Jedziesz sobie spokojnie swoim autem, gdy nagle napotykasz się na machającą do CIebie autostopowiczkę. Zgadszasz się dać jej podwózkę. Kiedy wychodzi ona z Twojego auta, zauważasz, że pozostawiła za sobą coś na tylnym siedzeniu. Decydujesz się na ponowne złapanie tej zapominalskiej kobiety, jednak nie znajdujesz po niej żadnego śladu. Zacznij grać w "Shiver: Vanishing Hitchhiker Collector's Edition" już teraz, aby dowiedzieć się, kim właściwie była ta tajemnicza autostopowiczka, podczas odkrywania licznych i przerażających scenerii z Ukrytymi Przedmiotami. Pobierz "Shiver: Vanishing Hitchhiker Collector's Edition" całkowicie za darmo, jeżeli masz ochotę wziąć udział we wciągającej przygodzie!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

SHIVER: VANISHING HITCHHIKER COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

SHIVER: VANISHING HITCHHIKER COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wydana przez Artogon Games produkcja pt. “Shiver: Vanishing Hitchhiker” rozpoczyna się jak każda tendencyjna mroczna opowieść o znikającym autostopowiczu. Pewna deszczowa noc, samotna droga, nieznajoma pasażerka, dziwna zabawka pozostawiona na tylnym siedzeniu… mamy tutaj standardowy obraz na grę z ukrytymi przedmiotami, która została utrzymana w klimacie horroru. Jednak nie każda gra z ukrytymi przedmiotami daje sobie właściwie radę z pełnym oddaniem atmosfery, nieprawdaż?.. Read more

Rozpoczynając się najzwyklejszą na świecie ponurą opowieścią, “Shiver: Vanishing Hitchhiker” dosyć szybko przemienia się z zupełnie unikatową grę za sprawą kilkunastu świetnych zwrotów w akcji. Tym razem Twoja rutynowa podróż do domu obraca się w fascynującą przygodę i wywraca całe Twoje życie do góry nogami. Teraz odkrycie największej tajemnicy Twojego miasta oraz odnalezienie i powstrzymanie złoczyńcy zależy właśnie od Ciebie. Do Twoich głównych zadań należeć tu będzie przeszukiwanie różnorodnych scenerii. Mimo że większość z miejsc może wydawać Ci się już dosyć przejadła, to wciąż jest świetnie zaprezentowana i idealnie pasuje do całej opowieści. Warto zwrócić jest tu uwagę na cmentarz, który wygląda tutaj wyjątkowo realistycznie. Większość ze znajdujących się tu wskazówek jest dosyć ambitna, jednak wciąż znajdziesz tu cała masę zupełnie tradycyjnych zadań dla tego gatunku produkcji.

Mimo wszystko, “Shiver: Vanishing Hitchhiker” posiada tak świetnie dopracowaną i realistyczną grafikę, że niemal czujesz się czyjś oddech na swoim karku. Muzyka nigdy nie przebija się tutaj na pierwsze tło, a jedynie dopełnia całości obrazu. Produkcja ta jest przepełniona przerażającymi oraz nieprzewidywalnymi momentami, które mogą sprawić, że bardziej wrażliwi gracze wyskoczą ze swoich krzeseł. Jeżeli zatem masz ochotę wykorzystać tą atmosferę do maksimum, zaciągnij zasłony i załóż sobie słuchawki na uszy.

No cóż, ta przygodówka z ukrytymi przedmiotami posiada całą  masę fantastycznych rzeczy, jednak nie brakuje w niej także kilku wad. Same scenerie, mimo bycia świetnie narysowanymi i przejrzystymi, okazują się zbyt bardzo zawalone przedmiotami, zaś koniec całej gry jest dosyć niejasny. Pomimo wszystko, gorąco polecamy wypróbowanie tej produkcji właśnie ze względu na jej świetną, dreszczową atmosferę. Wygląda na to, że wydawcy wiedzieli dokładnie co i jak tu zrobić. Kciuki do góry!