Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Sherlock Holmes: The Awakened gra
4.3647058823529
85

Sherlock Holmes: The Awakened

Podróżuj po całym globie i graj jako najlepszy detektyw świata, Sherlock Holmes i jego wierny asystent, Dr Watson. Zbadaj serię tajemniczych zaginięć i wykorzystaj swój spryt, aby wyśledzić grupę mrocznych wyznawców Cthulu. Podążaj za wskazówkami, rozwiąż tajemnicę w grze "Sherlock Holmes: The Awakened", i daj sie wciągnąć w tą przygodę. Uwaga: gra "Sherlock Holmes: The Awakening" zawiera pewne drastyczne sceny i porusza tematy okultystyczne.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

SHERLOCK HOLMES: THE AWAKENED ZRZUTY EKRANU

SHERLOCK HOLMES: THE AWAKENED RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Sherlock Holmes: The Awakened” to zaskakująca gra typu szukaj i znajdź wyprodukowana przez firmę Frogwares. Twoim zadaniem będzie prowadzenie śledztwa w sprawie zniknięcia jednego z pacjentów doktora Watsona, co z kolei naprowadzi Cię na trop nowych zgonów oraz zaangażowanych w tajemniczy rytuał wyznawców boga Cthulhu. .. Read more

Fabuła jest niezwykle wciągająca, a wydarzenia utrzymają Cię z napięciu od pierwszej chwili po ostatnią scenę. Na swojej drodze napotkasz 60 postaci, odkryjesz setki wskazówek, i zbierzesz mnóstwo przedmiotów - nie pomiń żadnego, bo nic nie jest bezużyteczne w tej grze sprawdzającej Twoją zdolność dedukcji.

W grze jest sporo mrocznych, ale dobrze zaprojektowanych miejsc, realistycznych zwłok i tajemniczych znaków i chociaż trójwymiarowe otoczenie jest dobre, to prawdopodobnie mogłoby być lepsze. Tak samo zresztą jak dźwięk.

Czeka na Ciebie wiele łamigłówek do rozwiązania, w tym proste połączenia zamków i kodów otwierających sejf, zadanie narysowania krwawego pentagramu służącego za znak “Wielkich Przedwiecznych” Lovecrafta i inne. Łamigłówki dobrze wpasowują się w fabułę i różnią się poziomem trudności.

Jeśli chodzi o wady, to grając ma się wrażenie, że wszystko jest z góry zaplanowane: gra nie pozwala na elastyczność i wykonywanie czynności w kolejności innej, niż ustalona. Mimo to “The Awakened” to gra, w którą musisz zagrać. Miłośnicy tajemnic, którzy lubią elementy nadprzyrodzone będą zadowoleni! Chwyć więc swoje szkło powiększające i pokaż Watsonowi co potrafisz!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista, CPU: 1.4 GHz, RAM: 512 MB, DirectX: 9.0, Hard Drive: 2156 MB