Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors gra
3.804347826087
46

Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors

Podróżuj niebezpiecznymi, górskimi ścieżkami, odwiedź świątynię Shaolin w nowej, ekscytującej grze HO zatytułowanej Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors! Uwolnij potężnego smoka i ocal swoją wioskę przed niszczącą siłą zła! Wyrusz w tą niezwykłą podróż i przemierzaj cudowne, chińskie krajobrazy, znajduj przydatne przedmioty i pracuj najszybciej jak tylko potrafisz by zatrzymać wojowników Terrakoty! Pobierz Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors już teraz, całkowicie za darmo i ocal swój lud!

SHAOLIN MYSTERY: REVENGE OF THE TERRACOTTA WARRIORS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY SHAOLIN MYSTERY: REVENGE OF THE TERRACOTTA WARRIORS

SHAOLIN MYSTERY: REVENGE OF THE TERRACOTTA WARRIORS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli na dworze jest zimno, mroźno lub pada deszcz, lub też gdy nie masz nic lepszego do roboty, Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors będzie idealnym zabójcą twojego czasu. Gra oferuje ci 4 godziny zabawy wraz z wyzywającymi łamigłówkami... Read more

Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors, druga część w serii, skupia się na zemście i wielkich sekretach świątyni Shaolin. Innymi słowy, zmierzysz się z fabułą pełną zwrotów akcji, która intrygować cię będzie do samego końca.

Tak jak bywa to w grach z tego gatunku, gra wypełniona jest łamigłówkami i mini-grami, które w większości są dobra i przejrzyste. Sceny z ukrytymi przedmiotami są miłe w przeszukiwaniu i nie frustrują. Mini-gry również nie są złe jednak czasami są zbyt wymyślne. W każdym razie, jest tu także przycisk ‘pomiń’, który pozwoli nam ominąć niechciane zadania. Nigdy nie utkniemy szukając jakiegoś przedmiotu lub też nie zdarzy się sytuacja, że nie będziemy wiedzieć co robić dalej lub błąkać się bez celu. Podpowiedzi ładują się dość szybko, jednak i bez nich łatwo jesteśmy w stanie rozwiązać dane łamigłówki.

Ze strony graficznej, Shaolin Mystery: Revenge of the Terracotta Warriors wygląda dość nieostro, jednak standardowy wygląd ilustracji jest doprawdy czarujący. Mroczna muzyka idealnie oddaje napiętą sytuację.

Niestety, w grze nie ma podkładu głosowego a chcąc nie chcąc trzeba przejść opowieść wstępną, której nie da rady pominąć. Wstęp nie jest zły, choć brzmi dość denerwująco i może zniechęcić do reszty gry.

W skrócie, gra trochę różni się od tego co widzieliśmy do tej pory. Jednak, jeśli nie lubicie zbyt dużej porcji akcji, ta gra będzie świetnym dodatkiem do waszej listy gier HO.