Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Maze Lord gra
5
1

Maze Lord

Przez wieki, występnych smoka przeraża i niszczy sąsiedztwo, ukrywając loots niezliczonych skarbów w wężowych splotach lochu. Ale teraz smok podszedł do krawędzi po porwany piękną księżniczkę. Rozgrywka "Maze Lord" musisz pomóc dzielny bohater przejść przez wszystkie etapy niejasne lochu, wygrać smoka i ustawić księżniczkę darmo.

Istotą gry jest dość prosta - co określoną liczbę kroków trzeba dostać się do drzwi prowadzących do kolejnego etapu. Oczywiście, nikt nie mówi, że będzie to łatwy spacer - na drodze bohatera znajdują się szkielety, pająki, węże, nietoperze, złe drzewa i inne lapdogs smoka. Będziesz musiał użyć całej swojej inteligencji na zastanawianie się poprawnej kolejności za pomocą mikstury lecznicze, klucze, tarcze i inne użyteczne artefakty, jak również za wygraną i unikanie potworów podczas pobytu żyje i bez przekroczenia ustalonej liczby kroków.

Liczba nowych potworów, przedmiotów, możliwości i przeszkód wzrastać z każdym etapie dzięki czemu gra się coraz trudniejsze i bardziej interesujące. Czy jesteś gotowy na prawdziwe wyzwanie?

Następnie play "Maze Lord"!

MAZE LORD ZRZUTY EKRANU