Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Plan It Green gra
3.8285714285714
70

Plan It Green

Małe miasteczko Greenville pamięta lepsze czasy, ale dziś wszystko się zmieni! Stań na czele lokalnych władz i pomóż ożywić miasteczko. Uczyń je najsłynniejszym, zielonym miastem na świecie, promując nowe, ekologiczne technologie wśród swoich mieszkańców! Konstruuj eko-budynki, używaj czystej energii, zrób pierwszy i bardzo istotny krok na drodze do ocalenia naszej planety przed zanieczyszczeniem!

PLAN IT GREEN ZRZUTY EKRANU

PLAN IT GREEN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra, którą zamierzamy opisać to przyjazna środowisku “Plan It Green”, stworzona przez Merscom, sp. z o.o. Ta gra na czas zabierze Cię do Greenville, gdzie obejmiesz urząd Majora miasta dotkniętego zanieczyszczeniem... Read more

“Plan It Green” pozwala Ci poprawić stan 8 dzielnic na 45 poziomach, konstruując eko-budynki różnego rodzaju. Niektóre z nich zapewnią Ci codzienny podatek oraz jednostki energii, która jest trzecim z kolekcjonowanych dóbr w grze, obok pieniędzy i materiałów. Wydaj pieniądze na ulepszanie miasta, poprzez dodawanie eko-domów, parków, nowych stanowisk pracy i czystego przemysłu oraz budowę nowych sklepów i firm. Z prawdziwą przyjemnością zauważysz, jak po ukończeniu każdego poziomu Twoje miasto nagle staje się zieleńsze.

Grafika jest żywa i wyraźna, wszystkie transformacje dopracowane i widoczne. Animacja poruszających się samochodów i pracujących ludzi jest świetna.

Poza tym przydadzą Ci się dobre umiejętności strategiczne, aby zdążyć wykonać zadanie, co czyni tą grę wciągającym wyzwaniem. Także tempo gry jest dobrze wyważone, a poziom trudności wzrasta stopniowo bez nagłych skoków. W dodatku “Plan It Green” oferuje dwa tryby: kampania i swobodna gra. Jedna rzecz, to to, że większość celów wymaga podobnych działań, a liczba sposobów na przejście poziomów jest ograniczona, jednak poza tym wszystko w grze jest wspaniałe! Gra w “Play It Green” to nie tylko świetna zabawa, ale także szansa, aby zobaczyć jak uczynić Twoje miasto bardziej ekologicznym i czystym.