Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Phenomenon: City of Cyan gra
4.1153846153846
26

Phenomenon: City of Cyan

Odkryj prawdę o zniszczonym mieści i pomóż Monice dowiedzieć się co stało się z jej rodzicami w nowej, fantastycznej i wyzywającej grze HO pt. Phenomenon: City of Cyan! Według faktów, prawie dwadzieścia lat temu pewien niebezpieczny eksperyment zrujnował większa część miasta a wielu mieszkańców zmieniło się z przerażające potwory. Twoim zadaniem jest zbadać teren, rozwiązać wszystkie łamigłówki zanim będziesz mógł poznać prawdę i znaleźć wszystkie klucze. Pobierz Phenomenon: City of Cyan już teraz, całkowicie za darmo, rozkoszuj się akcją i niezwykłą fabułą!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

PHENOMENON: CITY OF CYAN ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PHENOMENON: CITY OF CYAN

PHENOMENON: CITY OF CYAN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Phenomenon: City of Cyan jest kolejnym wejściem do bliblioteki ukrytych obiektów przez Big Fish Games. Wcielając sie w postać Moniki musimy poznać tajemnice jej dziecinstwa I dowiedzieć się co stało sie z jej rodziną... Read more

Opuszczone miasto, zamieszkane przez dziwne stworzenia I konflikty z pozaziemskimi wrogami sa nam dość znane, jednakżę, ta gra oferuje nam coś więcej. Wielka część Phenomenon: City of Cyan dostarcza nam sporo zabawy I wygląda nieco inaczej. Większość łamigłówek I mini-gier jest naprawdę ciekawa I wyjątkowa. Niektóre są nie lada wyzwaniem jednak nigdy nie skorzystacie z możliwości ich pominięcia. Sceny z ukrytymi przedmiotami oferuja nam standardowa listę przedmiotów do znalezienia, niektóre przedmioty wymagają podjęcia określonych czynności.

W dodatku, jest tu interaktywna mapa, która pokazuje nam miejsca aktywne jednak nie pozwala przechodzić z jednego miejsca na drugie. Nie jest to nic wielkiego, gdyż nie można wykonywać ruchów wstecz.

Wykonanie jest bardzo ładne, z mnóstwem żywych kolorów I ciekawym dizajnem. Odmiennie od innych bajkowych gier, kolory w Phenomenon: City of Cyan są niezmiernie piękne, postacie wyglądają jak prawdziwi ludzie a każdy szczegół jest świetnie dopracowany. Podkład muzyczny jest miły, trochę nieziemski czasami. Podkłady głosowe sa różne, niektóre dobre, inne trochę gorsze. Sposób narracji jest raczej przyjemny bez żadnych nieporozumień.

Podsumowując, Phenomenon: City of Cyan jest krótką grą, jednak wciąż  wnosi trochę świeżości go gatunku ukrytych obiektów.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 600 Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 325 MB