Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Phenomenon: Meteorite Collector's Edition gra
4.5555555555556
9

Phenomenon: Meteorite Collector's Edition

Jaka gra zasługuje na ogromne uznanie i entuzjastyczne przyjęcie? Najważniejsze, żeby posiadała chwytliwą i ciekawą fabułę. Świat w grze musi być piękny i szczegółowy. Nowa gra HO pt. Phenomenon: Meteorite posiada wszystkie te cechy. Deweloperzy z Puzzle Lab i Big Fish Games postarali się! Fabuła sequelu opowiada o młodym mężczyźnie, który stara się odnaleźć swoich rodziców pomimo niebezpieczeństw. Jego celem jest tajemnicza wyspa. Tu nasz bohater pozna swoje korzenie. Będzie musiał walczyć z wrogiem w imię lepszej przyszłości! Przyszłości, którą będzie dzielił ze swoimi rodzicami! Co więcej, nasz mężczyzna potrzebuje twojej pomocy! Jeśli masz wystarczająco odwagi by do niego dołączyć, witamy na pokładzie! Ciesz się nową grą Phenomenon: Meteorite Datę ukazania się gry poznamy już niebawem!

PHENOMENON: METEORITE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY PHENOMENON: METEORITE COLLECTOR'S EDITION

PHENOMENON: METEORITE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Phenomenon: City of Cyan? Jesteśmy pewni, że nie potrafiłbyś oprzeć się pokusie! To zrozumiałe, ta gra daje niezwykłe doświadczenie! Tak więc, dobre wieści dla wszystkich fanów badaczy Cyanu! Studio Puzzle Lab przygotowuje sequel pt. Phenomenon: Meteorite Collector’s Edition! Trzeba wspomnieć jedną ważną rzecz zanim wyciągnie się błędne wnioski na temat tego fenomenu. Pomimo tego, że jest to kontynuacja, nie jest ona związana z City of Cyan! Tym razem mamy tu kompletnie nowa opowieść Jednakże, duch poprzednika jest tu obecny! Zapomnij pasy, bo wyruszamy za Meteorytem!.. Read more

Fabuła z pewnością przykuje twoją uwagę! Musisz dotrzymać towarzystwa Danielowi podczas jego podróży. Waszym celem jest opuszczona wyspa. Rodzice Daniela zaginęli i możliwe, że są przetrzymywani jako zakładnicy na tej właśnie wyspie. Jak to się mogło stać? By znaleźć odpowiedź na to pytanie trzeba cofnąć się w czasie. Dwadzieścia lat temu sytuacja na wyspie zmusiła rodziców Daniela do opuszczenia dziecka by ratować mu życie. Daniel został adoptowany. Całe swoje życie marzył o ponownym spotkaniu z rodzicami,. Pewnego dnia Danie otrzymuje wiadomość, która zawiera miejsce pobytu jego rodziców. Daniel nie zważając na nic rusza w podróż. Jest jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Wiele lat temu w powierzchnię wyspy uderzył meteoryt, który wciąż tam jest. Naturalnie to ciało obce będzie miało wpływ na nadchodzące wydarzenia. Do ciebie należy zadanie poznania tajemnicy meteorytu. Musisz także pomóc danielowi uchronić jego rodziców przed złem. Trzeba powiedzieć, że to zadanie nie będzie proste. Zmierzysz się z wieloma tajemniczymi postaciami, które nie przestana walczyć. Bądź więc ostrożny! To nie prosta gra. Mamy tu nacisk położony na aspekt przygodowy, co jest pozytywna cechą. Sceny z ukrytymi obiektami są rzadkie i złożone, co znaczy, ze składają się z kilku części Będziesz więc musiał przełączać się pomiędzy scenami by ukończyć poszukiwania. Jeśli nie możesz znaleźć jakiegoś przedmiotu możesz wybrać zamiast tego grę słowną. Jest to świetna opcja szczególnie dla niecierpliwych. Są tu także łamigłówki. Niestety, niczym się nie wyróżniają. Różnią się od siebie, ale nie ma w nich nic czego byśmy już nie widzieli w innych grach.

Kolejną zaletą jest grafika, która jest doskonała! Bardzo doceniamy starania producentów! Jeśli lubicie przeskakiwać sceny przerywnikowe, stracicie wiele wspaniałych obrazów. Tak więc, podążając za naszą radą, warto je obejrzeć! Będzie odjazd! Podkłady głosowe są świetnie zsynchronizowane z ruchem warg postaci. Są też odpowiednie dla wieku bohaterów. Soundtrack nie przykuwa zbytnio uwagi gracza. Świetny wybór jak na muzykę tła.

Cóż możemy powiedzieć w podsumowaniu? Gra jest wspaniała! The Meteorite stara się przełamać nawyki, które dominują świat gier casual. Gra chce pozbyć się nudnych stereotypów gier ukryte obiekty i skupić się bardziej na aspekcie przygodowym. Mamy nadzieję, że Phenomenon: Meteorite Collector’s Edition jest początkiem gromkiego prysznica przygody. Na razie jednak, nie przegap okazji by sprawdzić co gra ma do zaoferowania. Warto zagrać!