Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Orchard gra
3.9425287356322
87

Orchard

Gatunek: Na czasFarm Gry

Ivy miała już serdecznie dosyć szarej codzienności, kiedy doszedł do niej interesujący list od wuja, który postanowił odejść na emeryturę i oddać swój sad pod jej opiekę. Chociaż Ivy nigdy przedtem nie miała okazji zasmakować pracy w polu, sad zawsze był jej ulubionym miejscem i zgodziła się bez namysłu. Już najwyższy czas wyruszyć na wieś i zabrać się za robienie soków, ciast i przetworów! Sadź i zbieraj owoce, stawiaj specjalne budynki, aby poszerzyć swoje możliwości, twórz własne przepisy, reklamuj i sprzedawaj swoje produkty w grze Orchard!

ORCHARD ZRZUTY EKRANU

ORCHARD RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Orchard to kolejna gra łącząca strategię i zarządzanie czasem, której tematem przewodnim jest ogrodnictwo i prowadzenie własnej farmy. W grze tej poznajemy Ivy, która odziedziczy sad swojego wuja, jeśli dowiedzie, że jest w stanie zarządzać uprawami w odpowiedni sposób... Read more

Na każdym poziomie trzeba osiągnąć wyznaczone cele, jak zatrudnienie robotników, czy sprzedaż ciast. Z początku wszystko dzieje się bardzo powoli i musisz wykonywać wiele identycznych zadań, czekając na przejście etapu szkoleniowego i rozpoczęcie samodzielnej gry.

W miarę rozwoju akcji, zadania do wykonania staną się bardziej czasochłonne, w związku z czym będziesz potrzebować więcej rąk do pracy. Jednak zanim to nastąpi, będzie trzeba zbudować dom dla każdego robotnika i narąbać wystarczającą ilość drewna na jego budowę.

Grafika gry Orchard jest wykonana w typowym stylu 3-D w żywej, kreskówkowej kolorystyce. Sady, krzewy owocowe i drzewa są wykonane bardzo realistycznie, jednak sposób poruszania się postaci zdaje się dość dziwaczny i spowolniony. Grze towarzyszy typowa muzyczka, która osłucha się w miarę upływu czasu. Kilku czynnościom - takim jak przyjazd klientów, kopanie, rąbanie drewna, czy budowanie - towarzyszą efekty dźwiękowe.

Gra oferuje sporo zabawy, w tym także udostępnia tryb dowolny, w którym tworzysz własny sad w swoim własnym tempie. Ogólnie, pod względem strategii, gra jest dosyć wciągająca!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista, CPU: 800 Mhz, RAM: 512 MB, DirectX: 9.0, Hard Drive: 31 MB