Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake gra
4.0277777777778
36

Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake

"Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake" to siedemnasta gra poświęcona najmłodszej detektyw na świecie. W grze tej musisz odkryć tajemnicę znanego gangstera Mike'a Malone. Legenda mówi, że horda psów wróciła z zaświatów, aby strzec tej tajemnicy. Nancy nie da się odwieść od zbadania tej sprawy. Jedyne co możesz zrobić, to dołączyć do niej w tej pełnej wyzwań grze przygodowej "Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake"!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

NANCY DREW: GHOST DOGS OF MOON LAKE ZRZUTY EKRANU

NANCY DREW: GHOST DOGS OF MOON LAKE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Pragniemy przedstawić kolejną grę z serii przygodówek ‘wskaż-i-kliknij’ opisujących przygody Nancy Drew, zatytułowaną “Ghost Dogs of Moon Lake”. Jak inne gry dotyczące młodej detektyw, tak i ta została wyprodukowana przez Her Interactive Company. “Ghost Dogs” oficjalnie ukazała się na CD w roku 2002, ale teraz możliwe jest także jej pobranie przez Internet... Read more

Może Ci się wydawać, że siedmioletnia gra to zwykła strata czasu, ale postaramy się przekonać Cię, że jest inaczej. Jeśli kiedykolwiek zetknąłeś się z grami z tej serii, to zapewne wiesz, że Nancy Drew zawsze oferuje bardzo interesującą sprawę do rozwiązania. “Nancy Drew: Ghost Dogs of Moon Lake” nie jest wyjątkiem od tej reguły. Gra posiada świetną kolekcję niełatwych łamigłówek. Oczywiście grafika wygląda zabawnie w porównaniu ze współczesną technologią, ale zadaj sobie pytanie, czy rzeczywiście potrzebna jest świetna grafika, żeby docenić ciekawą fabułę?! Nie! Rozwiązywanie łamigłówek różni się od strzelania do wrogów w zwariowanej grze akcji, w której każda klatka na sekundę się liczy. Tutaj potrzebujesz twórczej atmosfery, która pomoże Ci ruszyć głową, a grze “Nany Drew: Ghost Dogs of Moon Lake” tego z pewnością nie brakuje.

Jeśli jesteś fanem serii i gier tego gatunku, a z jakiegoś powodu przegapiłeś tą fascynującą grę, masz teraz szansę naprawić tą fatalną pomyłkę. Dobrej zabawy!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 534 MB