Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition gra
3.5862068965517
58

Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition

Dawno temu w magicznym królestwie przebiegła wiedźma rzuciła klątwę na przystojnego księcia przemieniając go w odrażającego potwora. Teraz książę będzie powoli umierał aż król i piękna dziewczyna nie zobaczą w nim piękna, nie pokochają go i nie ocalą od klątwy. Na drodze stoi im jednak wiele przeszkód i tylko ty możesz im pomóc! W grze Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector's Edition będziesz musiał walczyć o dobro i sprawiedliwość by sprawić by świat rządzony był przez miłość i piękno!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

MYSTERY LEGENDS: BEAUTY AND THE BEAST COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

MYSTERY LEGENDS: BEAUTY AND THE BEAST COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector’s Edition jest wesołą grą od Big Fish Games. Miło zrobione zdjęcia, przyjemna muzyka i elektryczna przystosowująca się konfiguracja dla graczy o różnych poziomach: od amatorów do weteranów. Każdy będzie mógł wkroczyć w przyjemny klimat zatrważająco-relaksującej gry. To pierwszorzędny przykład tego jak perfekcyjnie zostały przedstawione przykłady gry przygodowej z gatunku ukryte obiekty w grze pt. Mystery Legends: Beauty and the Beast Collector’s Edition... Read more

W jednym słowie ujmując: niesamowita! Naprawdę podobała nam się ta gra. Sceny z ukrytymi obiektami były odpowiednie do miejsc – pokój zabaw, kuźnia, sklep itp. Nie były one przedstawione w stylu „stosu” a niektóre przedmioty było ciężko dojrzeć, niekoniecznie były małe, jak to zwykle bywa w grach tego gatunku. Mini-gry nie były bardzo trudne, chociaż można w niektórych utknąć na dobre! Dziennik i mapa razem z systemem podpowiedzi były idealnie dopasowane. Nie można dobrowolnie klikać na mapę i dotrzeć do miejsca, do którego chcesz – trzeba chodzić dookoła, gdzie dostajesz wskazówki o tym gdzie jesteś i gdzie musisz iść, itp.!

Uwaga!Jeśli nie lubisz pająków trzymaj się z dala od tej gry! Jest ich tu mnóstwo, wliczając walkę, w której musisz zabijać je podczas gdy cię atakują, następnie musisz zwalczać je mieczem. Jest też szokujący, purpurowy rozplask, co jest karą za klikanie i wydaje się być wiadrem farby rzuconym w twoim kierunku.

Pomimo tego gra bardzo nam się spodobała. Zabrała nam około 5 godzin wliczając poziom bonusowy. Ostateczna bitwa z wiedźmą jest dość trywialna jednak możesz bezpiecznie poczekać na SE i wiele nie stracić. W poziomach SG wiele brakuje. Jedna minuta to o wiele za mało. Co więcej, twoje zadania są wyłożone dość szczegółowo w krótkim czasie. Gdy czegoś nie zrozumiałeś nie możesz cofnąć instrukcji. Podkłady głosowe są świetne. Muzyka jest odpowiednio dramatyczna. Grafika, łamigłówki, fabuła itp. są wysokiej jakości. Wpiszcie grę na waszą listę!