Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mystery Agency: Visions of Time gra
3.2857142857143
7

Mystery Agency: Visions of Time

Przypadkowo błąkając się po starym laboratorium podczas podróży przez lasy deszczowe, dziewczyna o imieniu Isabel znajduje tajemnicze serum! Dołącz do Isabel w nowej grze pt. Mystery Agency: Visions of Time! Zbadaj to tajemnicze laboratorium i dowiedz się wszystkiego o tej tajemniczej rzeczy. Kto wie, może pomożesz Isabel znaleźć inspirację do nowej sztuki. Pobierz Mystery Agency: Visions of Time już teraz, całkowicie za darmo i rozkoszuj się wyzywającymi łamigłówkami, intrygującą fabułą i pięknymi lokacjami. Powodzenia!

MYSTERY AGENCY: VISIONS OF TIME ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY MYSTERY AGENCY: VISIONS OF TIME

MYSTERY AGENCY: VISIONS OF TIME RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mystery Agency: Visions of Time od DTP Entertainment AG jest staromodną grą HO, w której wcielasz się w młodą, odważną dziewczynę Isabel by pomóc jej rozwikłać kolejną, tajemniczą sprawę. Zapytasz „kolejną”? Tak, bo widzisz, jest to trzecia część serii Mystery Agency, która wywołuje mieszane uczucia... Read more

Po pierwsze, Mystery Agency: Visions of Time jest dla tych, którzy lubią ciężkie sceny HO z około 20 przedmiotami do odnalezienia w każdej ze scen, często przewijając w lewo i prawo by zobaczyć co jeszcze zawiera lista. Gra posiada aspekt przygodowy – można wybrać różne akcje lub miejsca, które chcemy odwiedzić, zbieramy potrzebne narzędzia, no i opowieść. Historia nie rzuci się na twarz w ciągu pierwszych 5 minut, lecz toczy się raczej wolno.

Inaczej niż większość klasycznych gier HO, Mystery Agency: Visions of Time nie ma dziennika ale za to oferuje graczom mapę, której można użyć by sprawdzić otoczenie, w którym jest coś do zrobienia lub przenieść się natychmiast w to czy inne miejsce. System nawigacji jest dość stary, choć po chwili można się łatwo przestawić. Łamigłówki i mini-gry mają zróżnicowane stopnie trudności od łatwego do trudnego. W każdym razie, przycisk podpowiedzi ładuje się w około minutę, więc raczej nie utkniecie w żadnej scenie czy przy łamigłówce.

Ze stron graficznej, Mystery Agency: Visions of Time jest ostra, niezbyt ciemna, jak dotąd bez żadnych wampirów, duchów czy zombie. Z powodu czystego wykonania plastycznego przedmioty są zawsze przejrzyste i widoczne jednak sprytnie ukryte.

Podsumowując, Mystery Agency: Visions of Time jest fajną grą i dużym krokiem naprzód w porównaniu do pierwszych dwóch gier, a opowieść jest dużo bardziej ciekawa niż pierwsze dwie. Gra zdecydowanie zasługuje by wypełnić was wolny czas.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/Win7

CPU: 1.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 138 MB