Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mortimer Beckett and the Crimson Thief Premium Edition gra
3.0677966101695
236

Mortimer Beckett and the Crimson Thief Premium Edition

Ze znanych muzeów i unikatowych prywatnych kolekcji na całym świecie giną bezcenne artefakty. Ludzie podejrzewają o to złodzieja znanego jako Crimson Thief, złego ducha, który pozostaje nieuchwytny. Tylko Mortimer jest w stanie wytropić ducha i odzyskać bezcenne przedmioty. Podążaj za głównym bohaterem gry Mortimer Beckett and the Crimson Thief i wystaw na próbę swoje umiejętności w odnajdywaniu ukrytych obiektów i rozwiązywaniu zagadek i łamigłówek. Czy uda ci się zdemaskować złodzieja i odkryć jego tajemnicę?

MORTIMER BECKETT AND THE CRIMSON THIEF PREMIUM EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Mortimer Beckett and the Crimson Thief Premium Edition od GameHouse jest nową zdumiewającą i zabawną grą z gatunku ukryte obiekty. Tym razem zdarzenia poprowadzą cię do różnych miejsc podczas poszukiwań zaginionych skarbów i artefaktów! Wyobraź sobie zatem, że jesteś utalentowanym i doświadczonym śledczym, który tropi niebezpiecznego kryminalistę o przezwisku Karmazynowy Złodziej. Źródło tego kontrowersyjnego przezwiska nie jest znane, ale nie jest to teraz twoim głównym zmartwieniem!.. Read more

Odwiedzisz Paryż, Rzym, Londyn i inne niezwykłe miejsca, gdzie będziesz poszukiwał użytecznych przedmiotów, rozwiązywał przeróżne łamigłówki i spotykał pomocnych miejscowych ludzi. W tej tajemnicy jest dużo więcej niewiadomych niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czy istnieje jakiś związek pomiędzy tymi artefaktami? Dlaczego Mortimer został wybrany by je odszukać? Kim jest Karmazynowy Złodziej? Jest mnóstwo pytań a ty potrzebujesz jedynie właściwych odpowiedzi. Zdobędziesz je dzięki pobraniu gry i wniknięciu do jej sedna.

Już dawno grafika gier typu HO nie była tak przejrzysta, jasna i kolorowa. Dokładność przedstawionych miast nie przestanie cię zadziwiać do samego końca gry. Jeśli chodzi o muzykę i dźwięki, są dobre, przyjemne i dopasowane do rozgrywających się wydarzeń. Jeśli jednak jesteś jedna z tych osób, dla których muzyka i dźwięki mają duże znaczenie, pamiętaj, że zawsze jest opcja mute, którą możesz wykorzystać. W zależności od twojego stopnia zaznajomienia z grami tego gatunku lub też od tego jak szybko potrafisz zbierać przedmioty i rozwiązywać łamigłówki, możesz spędzić około czterech godzin by ukończyć grę. Po ukończeniu głównej historii pozostanie ci jeszcze zablokowany epilog, a edycja Premium oferuje ci przewodnik, który pomoże ci wybrnąć z trudnych sytuacji. By do niego przejść trzeba wyjść do głównego menu.

Podsumowując, uważamy, że Mortimer Beckett and the Crimson Thief Premium Edition jest zdecydowanie warta poświęcenia jej uwagi i czasu. Ciekawa fabuła, skomplikowane łamigłówki i zajmujące zadania – co za bombowy pakiet na weekend!