Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Mortimer Beckett and the Time Paradox gra
3.1901639344262
305

Mortimer Beckett and the Time Paradox

Mortimer Beckett wraca w tej całkiem nowej, zadziwiającej przygodzie! Chociaż poprzednio udało mu się pozbyć duchów, tym razem dom jego wuja Jerome'a jest miejscem kolejnego zjawiska - portalu czasowego! Co gorsza, bomba czasowa zbudowana przez Jerome'a celem zniszczenia portalu, została rozrzucona po ośmiu różnych erach! Pomóż Mortimerowi w szalonej podróży, aby odszukać części bomby, złożyć ją i zamknąć portal, zanim będzie za późno!

MORTIMER BECKETT AND THE TIME PARADOX ZRZUTY EKRANU

MORTIMER BECKETT AND THE TIME PARADOX RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Mortimer Beckett and the Time Paradox” została stworzona przez firmę Paprikari. Twój wuj wynalazł wehikuł czasu, który stworzył kilka problemów: rozmaite nowoczesne przedmioty zaczęły pojawiać się w różnych miejscach w przeszłości. Twoim zadaniem jest je teraz odszukać i umieścić w odpowiednim miejscu i czasie... Read more

W grze odwiedzisz kilka różnych epok, jak Starożytny Egipt, czy krainę Wikingów. Odszukawszy jakiś przedmiot z listy możesz zrobić z niego użytek - na przykład użyć drabiny do wejścia na dach - albo naprawić paradoks czasowy, który spowodował Twój wuj. Na każdym poziomie odwiedzisz kilka różnych miejsc; możesz sie przemieszczać, korzystając z mapy. Istnieje także nieograniczona liczba podpowiedzi, jednak możesz z nich korzystać tylko raz na jakiś czas. Dzięki nim jest prawie niemożliwe, aby utknąć na którymkolwiek etapie Twojej poważnej misji.

Grafika w “Mortimer Beckett and the Time Paradox” jest dość dobra. Wszystkie obiekty są wyraźne i łatwo-dostrzegalne, jednak nie zawsze udało nam się rozpoznać przedmioty, które musieliśmy odszukać, po obrazku. Bardzo podobały nam się dźwięki i muzyka, gdyż wspaniale pasowały do miejsc i czasu, w którym się znajdujesz.

Gra jest nieco krótka, jednak twórcy obiecują, że będzie dalszy ciąg ponadczasowych przygód Mortimera Becketta. Mamy taką nadzieję, ponieważ ta gra ukrytych przedmiotów to prawdziwe arcydzieło, którego nie możesz przegapić.